Suzan Kardeş'in dansçısı kimdir, ismi ne? Gülay Sütçü kaç yaşında, nereli?

Balkan müziğinin sevilen ismi Suzan Kardeş ile beraber yıllardır dans eden Roman dansın duayeni Gülay Sütçü, izleyici tarafından merak konusu oldu. Peki Suzan Kardeş'e eşlik eden dansçı kimdir? Gülay Sütçü kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Suzan Kardeş’in dansçısının ismi ne? Suzan Kardeş’in dansçısı Gülay Sütçü kimdir? Detaylar haberimizde...

Suzan Kardeş'in dansçısı kimdir, ismi ne? Gülay Sütçü kaç yaşında, nereli?
Gülay Sütçü, Sanatçı 24 Mayıs 1970 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Sütçü yengeç burcudur. İstanbul'da doğup büyüyen Sütçü, lise öğrenimini Orhan Cemal Fersoy Lisesi'de tamamladı. Mesleği dansçılık olan Sütçü, yaptığı roman dansı ve mimikleri ile bir ikon haline gelmiştir. https://www.instagram.com/p/CTDDn73nDv5/ Bir dönem Tolga Çevik'in Tolgshow adlı programında yer almasıyla büyük bir kitle tarafından tanınmaya başlandı. Öte yandan Balkan müziğinin güçlü seslerinden Suzan Kardeş'e sahnede dansı ile eşlik ederek büyük bir üne kavuştu. Ayrıca kimi etkinliklerde dansçı kimliği ile halen daha yer almaktadır. 2021 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizide Nihal karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide Nihal, Çolpan Cevher’in (Sumru Yavrucuk) özel sekreteri olarak rol almıştır.

 GÜLAY SÜTÇÜ SOSYAL MEDYAA HESABI

Gülay Sütçü’nün Instagram hesabı gulaysutcu’dür.

GÜLAY SÜTÇÜ İÇİN YAPILAN YORUMLAR

,ilk olarak güldür güldür programında ciguli nin yanında oynarken görmüştüm ondan sonra sürekli izlememe rağmen nasıl oynadığı hakkında bi fikrim yok ama mimikleri çok güzel yiaaaa. dans etmiyor, dansin tiyatrosunu yapiyor demek daha dogru olur. bu kadar mimik cogu oyuncu da yok. düğüne davet edilesi şekilde güzel oynayan sempatik kara kız. güldür güldür showda izleyip dansını çok beğendiğim şahsiyet. çok değişik bi tarz geliştirmiş roman havasına tiyatro katmış gibiydi hatta tiyatro oyuncusu olduğunu düşündüm. kıyafetiyle tarzda oluşturmuş kısacası çok beğendim roman dansçısı. kadının suratından tiyatro akıyor. gerçekten özel bir yetenek. izlediğinizde anlıyorsunuz.
Suzan Kardeş'in dansçısı kimdir, ismi ne? Gülay Sütçü kaç yaşında, nereli?
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın