Şebnem Schaefer, bekaret raporu almasıyla ilgili konuştu: Pişman değilim, olması gerekiyordu

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına misafir olan Şebnem Schaefer, seneler önce gündeme geldiği bekaret raporuyla alakalı pişmanlık işitmediğini söyleyerek “O zamanlar bambaşka bir Şebnem’dim. Bazı şeylerin olması gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Şebnem Schaefer, bekaret raporu almasıyla ilgili konuştu: Pişman değilim, olması gerekiyordu

Seneler önce aşk yaşadığı Şenol İpek'le cinsel ilişki yaşamadığını ispatlamak için bekaret raporu almasıyla gündeme bomba gibi düşen manken ve sunucu Şebnem Schaefer, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına misafir oldu. Samimi açıklamalar yapan Schaefer, bekaret raporuyla alakalı de konuştu.

"MAGAZİN FİGÜRÜ OLMAK İSTEMEDİM, BENİ KULLANDILAR"

"Magazine malzeme verdiğin o dönemlerle alakalı pişmanlıkların var mı?" sorusuna yanıt veren meşhur isim, "Hep dolu işler yapmak istemiştim Modellikten gelen biriyim ama Show TV'de sunuculuk yaparken bana 'bozuk Türkçeli sunucu' diyorlar. O zaman teklif cazip geldiği için kabul etmiştim. Bir dönemle Acun Ilıcalı ile Acun Firarda'da çalıştım. Ama 3 hafta sürdü çünkü o plansız programsız çalışıyor, ben de tam tersiyim. Magazin figürü olmak istemedim ama o dönem öyle gerekiyordu. O vaziyette öyle olması gerekiyormuş. Ben direkt düşündüğünü belirten biriyim. O zamanlar basın danışmanımda yoktu. Kendime göre doğru olanı yaptım. İnsanlarla ve magazincilerle de nasıl konuşmam gerektiğini öğrendim. O dönem magazin beni kullandı. Benim de onlara malzeme verdiğim şeyler oldu" şeklinde konuştu.

"BEKARET RAPORU İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM"

Schaefer, "Yaşamında bekaret raporuyla anıldığın dönem için pişman mısın?" sorusu üstüne de sözlerine şu şekilde devam etti: "Hayatımdaki bir şeyler için pişmanım diyemiyorum. O zaman o kafayla yapıldı. Ama şuandaki Şebnem'le nasıl olur bilmiyorum. Onları bir daha konuşmak istemiyorum ama bambaşka bir Şebnem'di. Bazı şeylerin olması gerektiğini düşünüyorum."

Şebnem Schaefer, bekaret raporu almasıyla ilgili konuştu: Pişman değilim, olması gerekiyordu
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın