Modacı Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, kaç kilo? Gülşah Saraçoğlu'nun kilolu hali

Doya Doya Moda jüri üyesi olan modacı Gülşah Saraçoğlu merak edilen isimlerden. Peki Gülşah Saraçoğlu evli mi, eşi kim? Gülşah Saraçoğlu nasıl zayıfladı? Gülşah Saraçoğlu 'nun estetiksiz hali nasıl? Gülşah Saraçoğlu'nun boyu kaç, kimlerin modacısı ayrıntılar haberimizde...

Modacı Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, kaç kilo? Gülşah Saraçoğlu'nun kilolu hali
Doğum tarihi: 1982 1982 doğumlu Gülşah Saraçoğlu moda sektörünün en dikkat çeken isimlerinden birisidir. Dilek Hanif'in asistanı olarak moda sektöründe işe başlamasının ardından birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adından sıkça söz ettirmektedir. İlk çalışmalarını Hande Yener için yaptı. Ardından Nükhet Duru için kostümler hazırladı. Heute Couture atölyesinde Nicole Kidman, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Nükhet Duru, Sibel Can, Nazan Öncel gibi isimler için çalışmıştır. 2011 yılında Eda Taşpınar ve Deniz Berdan ile birlikte Sen Yeter Ki İste adlı program yapmıştır. Dubai'de mağazası bulunmaktadır. 2016 yılında mide ameliyatı olan Saraçoğlu, 80 kilodan 53 kiloya düşmüştür.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU EVLİ Mİ? EŞİ KİM?

2010 yılında Selçuk Yentur ile evlenip 2012'de boşanmıştır. 2014 yılında yeniden evlendikten sonra 2015'te boşanmıştır. 11 Ocak 2018'de ise Yenutr ile nişanlanmıştır. Modacı Gülşah Saraçoğlu iş insanı Selçuk Yentur ile 2010'da evlenip 2012 yılında boşandı. Gülşah Saraçoğlu bu ayrılığa iki yıl dayanıp 2014 yılında tekrar Selçuk Yentur ile evlendi. Gülşah Saraçoğlu ve Selçuk Yentur'un 2. evliliği ise 1 yıl sürdü ve çift 2015 yılında boşandıklarını açıkladı. Üçüncü kez evlenmeye hazırlanan çift geçen Ocak ayında nişanlanmış, yüzükleri de Ali Ağaoğlu takmıştı. Gülşah Saraçoğlu'nun boşandığı eşi Selçuk Yentur'dan Aslan adında bir oğlu bulunuyor. Corona virüs nedeni ile berber ve kuaförler geçici süreyle kapatıldı. İş başa düştü. Bazı ünlüler bakımlarını evde yapıyor. Bunlardan biri de Gülşah Saraçoğlu. Gülşah Saraçoğlu bir süre iş adamı Gökhan Göz ile sevgiliydi. Aralarındaki tartışma sonrası Gülşah Saraçoğlu eve gidip dağıtmasıyla gündeme gelmişti. Gülşah Saraçoğlu kendini bakıma aldı Tüm dünyada etkisini gösteren ölümcül corona virüs nedeni ile berber ve kuaförler geçici süreyle kapatılmıştı. Modacı Gülşah Saraçoğlu da evde kendini bakıma aldı. Önceki gün saçlarını boyadı, ardından eline makası alıp bir güzel uçlarını kesti, kırıklarını toparladı. Gülşah Saraçoğlu kendini bakıma aldıGülşah Saraçoğlu daha önce, "Arap sabunu son derece doğal ve sağlıklı her gün bunu yapmıyorum 15-20 günde bir uyguluyorum, dökülmeyi engeller ve saçınızı gürleştirir. Rahmetli Barış Manço da Arap sabunuyla yıkarmış" demişti.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU NASIL KİLO VERDİ?

Bir dönem kilolarıyla başı dertte olan Gülşah Saraçoğlu, 2017 şubat ayında mide küçültme ameliyatı oldu. O dönem verdiği kilolarla bambaşka biri olan Gülşah Saraçoğlu "83 kilodan 53 kiloya düştüm. Kendimi her zamankinden sağlıklı hissediyorum. Üstelik hem alkolü hem sigarayı bıraktım. Yeniden doğdum" açıklamasında bulunmuştu.

İŞTE GÜLŞAH SARAÇOĞLU'NUN ESKİ KİLOLU ESTETİKSİZ HALİ

Modacı Gülşah Saraçoğlu katıldığı bir davette gerçek kürkle poz verip Instagram’da paylaştı. Hayvanseverlerin büyük tepki gösterdiği Saraçoğlu "Gardırobumda 7-8 değerli parça var. Evet, servet değerindeler. Bazı ünlüler gerçek kürk giyip ‘üzerimdeki sahte’ yalanına başvuruyor. Ben her zaman dürüstüm. Ne yapayım, gerçek kürk seviyorum" dedi. Hayvanseverlerin büyük tepki gösterdiği Saraçoğlu "Gardırobumda 7-8 değerli parça var. Evet, servet değerindeler. Bazı ünlüler gerçek kürk giyip ‘üzerimdeki sahte’ yalanına başvuruyor. Ben her zaman dürüstüm. Ne yapayım, gerçek kürk seviyorum" dedi. "Artık cep telefonumun yüz tarama programı bile beni tanımıyor" Saraçoğlu 83 kiloya çıkınca 2016’da mide küçültme ameliyatı olmuştu. Saraçoğlu, Üç yılda sayısını unutacağım kadar çok estetik oldum. Öyle abarttım ki, hatırlamıyorum. Artık cep telefonumun yüz tarama programı bile beni tanımıyor. Gerdirip çektirmekten alın yazım sırtıma geldi. Halime gülüyorum" dedi.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU FOTOĞRAFLARI

 
Modacı Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, kaç kilo? Gülşah Saraçoğlu'nun kilolu hali
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın