Ecem Erkek "Nereden Bileceksiniz" Performansı ve Şarkı Sözleri

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show ile ekranlarda yıldızı patlayan Ecem Erkek'in Taksim Trio ile seslendirdiği Ahmet Kaya şarkısı ilk yayınlandığı andan bugüne kadar ikgi görmeye devam ediyor. Oyunculuğu kadar söylediği şarkılarla da herkesi kendisine hayran bırakan Ecem Erkek'in şarkıları ve Nereden Bileceksiniz sözleri, notası, akorları haberimizde.

Ecem Erkek "Nereden Bileceksiniz" Performansı ve Şarkı Sözleri
Kariyer hayatında ilk olarak Hayat Sırları adındaki diziyle tanınan ve 3 sezondur Güldür Güldür Show ile ekranlarda yer alan Ecem Erkek, geniş kitleler tarafından tanındı ve izleyici kitlesinden büyük bir beğeni aldı. Oyunculuk kariyerindeki başarısıyla dikkatlerden kaçmayan Ecem Erkek, son zamanlarda söylediği şarkılarla da sesinin ne kadar güzel olduğunu resmen kanıtladı. Sesiyle dikkatlerden kaçmayan Ecem Erkek, Taksim Tro ile  seslendirdiği Ahmet Kaya şarkısı Nereden Bileceksiniz ile akıllara kazındı. ECEM ERKEK KİMDİR MERAK EDİYORSANIZ BU HABERİMİZE BAKINIZ

NEREDEN BİLECEKSİNİZ SÖZLERİ

Söz: YUSUF HAYALOĞLU Müzik: AHMET KAYA Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı Nerden bileceksiniz Bir fidandım devrildim Fırtınaydım duruldum Yoruldum çok yoruldum Siz benim neler çektiğimi Nerden bileceksiniz Taş duvarlar yıkıp geldim Demirleri söküp geldim Hayatımı yıkıp geldim Siz benim neden kaçtığımı Nerden bileceksiniz Gökte yıldız söner şimdi Annem beni arar şimdi Sevdiğim var kanar şimdi Siz benim niye içtiğimi Nerden bileceksiniz Bir pınardım kan oldum Yol kenarı han oldum Yanıldım ah ziyan oldum Siz benim neden sustuğumu Nerden bileceksiniz Ben ardımda yaş bıraktım Ağlayan bir eş bıraktım Sol yanımı boş bıraktım hey Siz benim kime küstüğümü Nerden bileceksiniz.

NEREDEN BİLECEKSİNİZ AKORU

NEREDEN BİLECEKSİNİZ NOTASI

 
Ecem Erkek "Nereden Bileceksiniz" Performansı ve Şarkı Sözleri
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın