adplus-dvertising

Yasakta ve tam kapanmada yetkili servisler, oto sanayi açık mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Bu sebeple yasakta ve tam kapanmada yetkili servisler açık mı sorusunun yanıtını arıyor. Fabrikaların son durumu için İçişleri Bakanlığı’nın yayınlayacağı genelge takip ediliyor. İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi yayınlandı. Erdoğan tam kapanma dönemine geçildiğini duyurdu. Peki yasakta ve tam kapanmada yetkili servisler açık mı
Takip et
Yasakta ve tam kapanmada yetkili servisler, oto sanayi açık mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Arama motorlarında en sık araştırılan yasakta ve tam kapanmada yetkili servisler açık mı sorusu gündemde. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kovid-19’la mücadeleye ilişkin, “Avrupa’nın açılma sürecine girdiği bir dönemde, bizim geride kalmamak için vaka sayılarımızı süratle 5 binin altına indirmeliyiz. Aksi takdirde, turizmden ticarete ve eğitime kadar her alanda ağır bir faturayla karşı karşıya gelmemiz kaçınılmaz olacaktır.” diye konuştu. Peki yasakta ve tam kapanmada yetkili servisler açık mı? İşte, yasakta ve tam kapanmada yetkili servisler açık mı sorusunun detaylı yanıtı… devamı

Yasakta ve tam kapanmada yetkili servisler, oto tamirciler açık mı?

Tam kapanma döneminde oto tamirciler kapalı olacak. Birçok vatandaşın aldığı randevular da iptal edildi. İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelgede de oto tamircilerin durumuna değinilmedi. Bu nedenle 29 Nisan’da başlayacak ve 17 Mayıs’ta sona erecek olan kısıtlama boyunca oto tamirciler kapalı olacak.

Binlerce kişi Twttier’da #otosanayilernedenkapalı etiketi ile oto sanayilerin tam kapanmada çalışmasını talep etti. Vatandaşlar tam kapanmada oluşacak araç arızalarının ve tamirlerinin oto sanayiler vasıtasıyla giderileceğini ve dolayısıyla oto sanayilerin açık olması gerektiğini vurguladı.

Oto tamirciler, tam kapanma sürecinde vatandaşlara hizmet vermediği için buralar da çalışan kişiler sokağa çıkma yasağından muaf olmayacaklar.

Öte yandan akaryakıt istasyonları, lastik tamircileri ve buralarda çalışanlar sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacaklar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.