Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece artık dizinin yeni bölümleri için tüyo vermiyor!

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteriyle hayran sayısını ikiye katlayan Eda Ece, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi çok şaşırttı.
Takip et
Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece artık dizinin yeni bölümleri için tüyo vermiyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yasak Elma dizisinin sevilen karakterlerinden Yıldız’ı canlandıran Eda Ece, bir müddet önce koronavirüse yakalanmış ve evinde karantina altında kalmıştı. Eda Ece’nin sosyal medya hesabını takip edenler, oyuncunun dizi setinden yaptığı paylaşımlara bayılıyor.

EDA ECE’DEN YASAK ELMA SPOİLER’I

Geçtiğimiz günlerde elindeki senaryosunu fark etmeden yaptığı bir paylaşımı gören izleyiciler, aynaya yansıyan senaryodaki yazıyı okuyarak, dizinin en can alıcı sahnesi hakkında ipucunu bulmuştu.

Bu tür vaziyetler için artık daha hazırlıklı olan oyuncu, kısa bir müddet önce istemeden verdiği bu bilgiden sonra daha dikkatli davranıyor.

Fakat tabii bu gelecek bölümlerle alakalı heyecanı arttırmak için yaptığı paylaşımlara bir engel değil.

Eda Ece, bu hafta 102. bölümü yayınlanan dizinin bir sonraki hafta geçireceği enteresan dönüşümle beraber yaşanacakların beklenenden daha da şaşırtıcı olduğunu belirtti.

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece artık dizinin yeni bölümleri için tüyo vermiyor!

Yaptığı son paylaşımda, oyuncu hayli iddialı bir cümle kurdu! İzleyiciye yeni bölümü kaçırmaması telkininde bulunan Eda Ece, “100 bölümdür oynadığımız dizide biz bile şok olduk. Kaçmaz!” notunu düştü.

YASAK ELMA 103. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bu arada dizinin 103 bölümünde zaman atlaması meydana geleceği ve Yıldız’ın çıkan yangından kurtulacağı ama 5 sene komada kalacağı öğrenilmişti. Öte Yandan uyandığında Cansu’nun Çağatay ile evlendiği, Halit Can’ın Cansu’ya anne dediği de ortaya çıkmıştı.

Nadir’in kiminle evlendiği merak konusu ama bütün serveti eline geçirdiği, Şahika’nın ise beş parasız kaldığı, bambaşka bir biçime dönüştüğü de fragmanlarda yer almıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.