Yasak Elma’nın Nadir Kılıç’ı Hakan Karahan Kimdir?

Yasak Elma adlı dizisinin 57. bölümünde diziye dahil olacak olan Hakan Karahan izleyicinin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Peki Hakan Karahan kimdir?

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın üçüncü sezonu devam ederken diziye Nadir Kılıç karakteri ile Hakan Karahan dahil oldu. Dizinin izleyicilerin aklına ise “Nadir Kılıç karakterini canlandıracak olan Hakan Karahan kimdir?” sorusu geldi.

HAKAN KARAHAN KİMDİR?

Candan Erçetin’in eşi olan Hakan Karahan, 1 Ocak 1960 yılında doğdu. Türk yazar, şair, şarkı sözü yazarı, senarist, oyuncu ve film yapımcısı da olan Hakan Karahan Robert Kolej ve University of Miami / Florida mezunudur. Üniversiteyi bitirdikten sonra çalışma hayatına atıldı ve Du Pont Cenevre – İsviçre’de 1,5 yıl görev yaptı. Türkiye’ye dönen başarılı oyuncu, Lassa / Brisa’da Finansman Müdürü olarak görev aldı. 1989 yılında Sabancı Holding’e geçen Karahan, bir yıl çalıştıktan sonra 1990 yılında Akbank’a geçiş yaptı. 1997 yılında Genel Müdür Yardımcısıyken, Ak Yatırım’ın kurulma aşamasında bulundu ve halen Ak Yatırım’da Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir.

Yasak Elma’nın Nadir Kılıç’ı Hakan Karahan Kimdir?

2006 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Sağır Oda adlı dizinin senaryosunu yazan Hakan Karahan, aynı dizide 34 bölüm de Oğuz Bey karakterine hayat vererek oyunculuk deneyiminde de bulundu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı