Yasak Elma’da Şahika’dan kurtulmak için planlar yapılıyor!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın dün akşam yayınlanan bölümünün sonunda Nadir, bir dönem aynı evde kaldığı fakat şimdilerde arasının açıldığı Şahika’ya karşı savaş açtı. Evli olduğu Şahika’dan kurtulmak isteyen Hasan Ali ise “Denize düşen yılana sarılır” diye düşmanı olan Nadir’le işbirliği yapmaya karar verdi.
Takip et
Yasak Elma’da Şahika’dan kurtulmak için planlar yapılıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Nilperi Şahinkaya, Gülenay Kalkan ve Nesrin Cavadzade‘nin paylaştığı Yasak Elma dizisi dün akşam 100. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu.

HASAN ALİ VE NADIR EL SIKIŞTI

Düştüğü tuzakla Şahika’yla evlenmek mecburiyetinde kalan Hasan Ali, zor günler yaşamaya başladı. Holdingde Şahika’nın yaptığı garip davranışlar sebebiyle kontrolü kaybeden Hasan Ali, yanına gelen Nadir ile hareket etmek mecburiyetinde kaldı. “Denize düşen yılana sarılır” diyen Hasan Ali, Nadir’in henüz açıklamadığı taleplerini kabul ederek el sıkıştı.

Yasak Elma’da Şahika’dan kurtulmak için planlar yapılıyor!

YASAK ELMA’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Hasan Ali ile evlenen Şahika, bütün maddi ve manevi olanakları kullanarak Hasan Ali’yi çileden çıkardı. Çağatay ise Cansu ile öpüşürken görüntülendiği için şantaj mesajları almaya başladı. Çağatay, kimin onu tehdit ettiğini araştırırken uzun zamandır sakladığı sırrını açıklamak mecburiyetinde kaldı.

Yasak Elma’da Şahika’dan kurtulmak için planlar yapılıyor!Yasak Elma’da Şahika’dan kurtulmak için planlar yapılıyor!Yasak Elma’da Şahika’dan kurtulmak için planlar yapılıyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.