Yasak Elma’da Şahika Ve Leyla Krizi

Yasak Elma dizisine yeni sezonda katılan Şahika ve Leyla karakterleri seyirci tarafından "Sıkıcı ve abartılı" bulundu. Seyirci, rollerin azaltılmasını istiyor.

Yasak Elma dizisine bu sezon katılan Şahika ve Leyla karakterleri dizinin seyircileri tarafından pek de  sevilmedi. Dizinin yeni sezonunda senaryo icabı kaçıp kendilerini kurtaran Alihan ve Zeynep’in yerine kadroda yerini alan Şahika ve Leyla karakteri dizinin seyircilerinden geçer not alamadı.


“ŞAHİKA HER SAHNEDEN ÇIKIYOR” ELEŞTİRİSİ

Diziye yeni katılan ve abartılı bir şekilde her sahneye her şeye hakim olan ve entrikalarıyla adam öldürmeye kadar ileri gidebilen bir karakter olan Şahika, seyirci tarafından gerçekçi bulunmadu. Seyircinin görmekten sıkıldığı Şahika karakterini Nesrin Cavadzade canlandırıyor. Dizinin diğer bir entrika severi Ender karakterini bile dize getiren ve farklı koalisyonlar yapmaya zorlayan Şahika karakterinin dizideki rolünün azaltılması isteniyor.

Diziye dahil olan bir diğer karakter Leyla ise “Gereksiz” olarak yorumlandı. Dizinin Leyla karakterini içeren sahnelerini sıkıcı bulan seyirciler, bu karakterin de rolünün azaltılması gerektiğini ifade etti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı