adplus-dvertising

Yasak Elma Feyza kimdir? Ece Dizdar kaç yaşında?

Yasak Elma dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Feyza karakteri son bölümlere damga vuruyor. Ece Dizdar’ın hayat verdiği Feyza karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Yasak Elma’nın Feyza’sı Ece Dizdar hakkında bilgiler…
Takip et
Yasak Elma Feyza kimdir?  Ece Dizdar kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yasak Elma dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her pazartesi ekrana gelen dizide Ece Dizdar’ın oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Yasak Elma Feyza hakkında bilgiler…

Yasak Elma Feyza kimdir?

Feyza zamanında Çağatay’dan hamile kalmış, çocuk doğurmuş ve bunu yıllarca gizlemiştir. Gururludur, kimseye müdanası yoktur. Ne zaman ki hayatının aşkı Çağatay boşanmaya karar verir, Feyza’nın düşünceleri değişir. Artık karşısında boşanmak üzere olan bir adam vardır ve Feyza kimseye belli etmeden onu kazanmaya çalışır.

Ece Dizdar kimdir?

Ece Dizdar, 23 Kasım 1981’de İstanbul’da dünyaya geldi. Denizaltılarda çalışan babasının görevi nedeniyle çocukluğu boyunca Türkiye’nin birçok şehrinde ve Pakistan, Belçika, İngiltere gibi ülkelerde yaşamıştır. Gezdiği yerlerde genelde DoDDS Amerikan okullarında okudu.

Ece Dizdar hala İngiltere’de ve Türkiye’de tiyatro, televizyon ve sinema alanlarında oyunculuk yapmakta olan başarılı bir oyuncudur. Başrolünü üstlendiği “Çekmeceler” filmiyle 2016 yılında 21. Sadri Alışık Sinema Ödülleri’nde “Yılın en başarılı kadın oyuncusu” ödülüne layık görüldü. Masumlar Apartmanı’yla büyük çıkış elde eden Merve Dizdar ile Ece Dizdar kardeş değiller.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.