Yasak Elma bu akşam yok mu, yeni bölüm ne zaman? Yasak Elma neden yok?

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinin bu akşam olup olmadığı araştırılıyor. Peki, Bu akşam Yasak Elma var mı, yok mu? Bygün Yasak Elma bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? Bugün Yasak Elma neden yok? Yasak Elma 127. yeni bölüm ne zaman? İşte 3 Ocak FOX TV yayın akışı Pazartesi
Takip et
Yasak Elma bu akşam yok mu, yeni bölüm ne zaman? Yasak Elma neden yok?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yasak Elma’nın bu akşam olup olmadığı FOX TV yayın akışı yanıt buldu. FOX TV’de bu akşam saat 20:00’de Osman Pazarlama filmi ekrana gelecek.

YASAK ELMA BU AKŞAM VAR MI?

Severek izlenen Yasak Elma dizisinin takipçileri Yasak Elma’nın bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırıyor. Yasak Elma FOX TV’nin bu akşamki yayın akışında yer almıyor. Bu akşam FOX TV’de Yasak Elma yerine başrolünde Şahan Gökbahar’ın yer aldığı Osman Pazarlama filmi yayınlanacak.

YASAK ELMA NEDEN YOK?

Yılbaşı haftası olması nedeniyle dizilerin büyük bir bölümü bu hafta ekranda olmayacak. Bu dizilerden bir tanesi de Yasak Elma olacak. Saat 22:30’da da Yasak Elma’nın tekrar bölümü ekranda olacak.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yasak Elma dizisi 17 Ocak Pazartesi günü yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizinin 127. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

3 OCAK PAZARTESİ FOX TV YAYIN AKIŞI

08:00 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat

10:45 Ekonomi Arası

11:00 Çağla ile Yeni Bir Gün

13:00 En Hamarat Benim

16:45 Fulya ile Umudun Olsun

19:00 Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber

20:00 Osman Pazarlama

22:30 Yasak Elma

00:45 Mahkum

03:00 En Hamarat Benim

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.