Yasak Aşk Cinneti! İç Çamaşırıyla Balkona Çıkarıp Boğazını Kesti

İspanya'da bir saldırgan, iç çamaşırlarıyla balkon korkuluklarına bağladığı talihsiz adamın boğazını kesti. Polis film gibi operasyonla saldırganı yakalarken ortaya yasak aşk iddiaları atıldı.

İspanya’da korkunç bir olay yaşandı. Costa Del Sol’da, bir otelin balkonuna çıkan adam, yanındaki adamın ellerini balkon korkuluklarına bağladı. İç çamaşırlarıyla balkona çıkandığı adamın boğazını bıçakla kesen saldırgan çevredekilerin şaşkın bakışları altında ağır küfürler savurmaya başladı.


Nedeni belirlenemeyen olayı gören kişiler hemen polise haber verdi. Bunun üzerine saldırgan aşağıda bekleyenlere küfür ederek kül tabağı ve cep telefonu fırlattı. Hemen olay yerine gelen polis odanın kapısını kırmakta zorlanınca yan odada kalan İngiliz çiftten anahtarlarını istedi. Yan odadan balkona giren polislerin etkisiz hale getirdiği adam hemen gözaltına alınırken çevredekiler adamı linç etmeye çalıştı.

YASAK AŞK İDDİALARI VAR

Boğazı kesilerek yaralanan adam olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgilere göre yarası hafif olan mağdurun hayati tehlikesi bulunmuyor. Hastanede polislere ilk ifadesini veren adamın, saldırganı tanımadığını söylediği ve neden böyle bir şey yaptığı ile ilgili bir fikrinin olmadığını söylediği öğrenildi. Ancak ülke basınında yer alan haberlere göre iki erkek arasında bir kadın nedeniyle yaşanan yasak aşk krizi var.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı