Yarışmacının Anlattıkları Müge Anlı’yı Ağlattı

'Güven Bana' yarışmasında ailesinin kendisi için yaptığı fedakarlıkları anlatan genç kız, sunucu Müge Anlı'yı hüngür hüngür ağlattı.
Yarışmacının Anlattıkları Müge Anlı’yı Ağlattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından ‘Güven Bana’nın dün akşam yayınlanan bölümüne Dilara Tutkun isimli yarışmacının anlattıkları damga vurdu. Kazanacağı para ile ailesine yardım etmek istediğini belirten genç kız, sözleriyle sunucu Müge Anlı’yı ağlattı.

“ONLAR 23 YILDIR MADDİ MANEVİ DESTEKTELER”

Birbirinden ilginç yarışmacıları ile dikkat çeken ‘Güven Bana’ yarışmasının son yayınlanan bölümünde duygusallık hakimdi. Daha önceki bölümlerde soruları bilemedikleri için yarışmacılara kıza sunucu Müge Anlı, dün akşam duygusal anlar yaşadı. Ailesi tarafından bin bir emekle okutulduğunu belirten genç kız, “Onlar 23 yıldır maddi manevi destekteler. Sponsorlarım diyebilirim” şeklinde konuştu.

“SEN ONLARIN CANLARISIN”

Kazandığı para ile aile üyelerine yardım etmek istediğini belirten genç kızın anlattıkları karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Müge Anlı, “Ailen senin sponsorun değil, sen onların canlarısın” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.