adplus-dvertising

Yarın İstanbul’da Deprem Tatili Var Mı?

Bugün İstanbul'da yaşanan 5.8 şiddetindeki deprem sonrasında okullar tatil edilmişti. Yarın için İstanbul'da deprem tatili var mı?
Takip et
Yarın İstanbul’da Deprem Tatili Var Mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da yaşanan 5.8 şiddetindeki depremin ardından büyük korku yaşandı. 20 milyon nüfusu olan İstanbul’da uzmanlar daha büyük bir depremin kapıda olduğunu belirtti. Yapılan açıklamalarda hasar gören binalara giriş yapılmaması konusunda uyarılar yapıldı. Depremin ardından ilk ve ortaokullarda tatil ilan edilmişti.

Yarın İstanbul’da Deprem Tatili Var Mı?

YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Bugün İstanbul’da yaşanan 5.8 şiddetindeki deprem sonrasında okullar tatil edilmişti. Herkesin kafasında oluşan sorulardan biri de yarın deprem tatili olup olmadığı. Deprem için tatil durumu için bakanlıktan açıklama bekleniyor. Açıklama beklenirken aileler çocuklarını okula göndermek istemiyor.

GÜNCEL BİLGİ: VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI!

İstanbul için merak edilen sorunun cevabı akşam saatlerinde Valilik tarafından verildi. Açıklamaya göre okulların tatil edilebilmesi için herhangi bir bulguya rastlanamadı. İstanbul’da yaşanan korkunç sarsıntının ardından gün içerisinde okullar tatil edilmiş ve yarın için durumun ne olacağı merak konusu olmuştu. Televizyon ekranlarında açıklama flash haber olarak geçti. Okullar tatil değil!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.