Yargı Engin’den İtiraf: Katil Olacağımı Ben de Bilmiyordum, Çok Küfür Yiyeceğim

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde katil rolünü üstlenen Onur Durmaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Peki Onur Durmaz kim, kaç yaşında, eğitimi ne?
Takip et
Yargı Engin’den İtiraf: Katil Olacağımı Ben de Bilmiyordum, Çok Küfür Yiyeceğim
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzleyiciler katilin Engin olduğunu öğrenince çok şaşırdı. Siz başından katili canlandırdığınızı biliyor muydunuz?

Proje başlamadan önce karakterin ciddi bir dönüşüm yaşayacağına dair ufak bir bilgi almıştım. Fakat ne zaman nasıl ve ne olacağını, hele ki katilin Engin çıkacağını bilmiyordum. Ben de katil olduğumu 5’inci bölümün senaryosu elimize geçtiğinde öğrendim ve bütün ekip bana şakayla karışık tavır aldı. Hâlâ sete gittiğimde “Katil geldi” diyorlar.

Yargı Engin’den İtiraf: Katil Olacağımı Ben de Bilmiyordum, Çok Küfür Yiyeceğim

– En başından Engin’in katil olduğunu bilseydiniz, bu performansınıza yansır mıydı?

Büyük bir fark olacağını sanmıyorum. Katil olduğumu bilmeden buna benzer bakışlar ekledim. Tabii ki bunda sevgili Ali (Bilgin) ve Beste (Sultan Kasapoğulları) yönetmenlerimin de yönlendirmeleri var. Katil olacağımı hissetmiştim.

Kanal D’nin merakla izlenen dizisi ‘Yargı’da geçen bölümlerde katilin ‘Engin’ olduğu ortaya çıkmıştı. ‘Engin’i canlandıran Onur Durmaz önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

View this post on Instagram

A post shared by Yargı Dizi Resmi (@yargidizi)

Dizinin başarısıyla ilgili konuşan oyuncu “Kastımız da Sema Ergenekon’un kalemi de çok iyi. Önümüzdeki günlerde ne olacak bilmiyorum.

Sette biz de o gerginliği yaşıyoruz. Karakterin gelişeceğini biliyordum ama katil olacağımı bilmiyordum. Kendi aramızda ‘Katil sensindir, benimdir’ diyorduk” dedi.

Diziyi soluksuz izlediğini ve ‘Yargı’ fanı olduğunu söyleyen Onur Durmaz izleyicinin tepkisinden ilk başta korktuğunu belirtti.

Gösterilen ilgiden memnun olduğunun altını çizen Durmaz “İnsanlar kızacaklar, çok küfür yiyeceğim diyordum.

Hiç öyle olmadı. ‘Engin’ ile Onur’un ayrımını o kadar güzel fark ettiler ki gerçekten çok güzel geri dönüşler alıyorum” diye konuştu.

ONUR DURMAZ KİMDİR?

Onur Durmaz 13 Haziran 1990 tarihinde Kocaeli’de doğmuştur. Liseyi tamamladıktan sonra eğitimine Vienna Konservatorium’da sürdürdü. Cast direktörü ve yönetmen yardımcısı olarak çalışmalarda bulunmuştur. Çeşitli dizi ve sinema filmlerinde rejide görev almasının ardından tiyatro sahnelerine adım atmıştır.

2014 yılında Hadi İnşallah, 2015 yılında Niyazi Gül Dörtnala, 2018 yılında “Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi” yapımlarında görev aldı. 2020 yılında Menajerimi Ara dizisiyle büyük çıkış yakalayan yakışıklı oyuncu, 2021 yılında Yargı dizisinde Avukat Engin rolü ile izleyici karşısına çıkmaktadır.

Yargı Engin’den İtiraf: Katil Olacağımı Ben de Bilmiyordum, Çok Küfür Yiyeceğim

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.