Yargı dizisinde İnci’nin babası kim? Yargı Zafer kimdir, nereli?

Yargı dizisinde Zafer karakteri dikkat çekti. Yargı dizisindeki Zafer karakteri İnci’nin babası olarak biliniyor. Peki ama Yargı dizisinde Zafer’e yaşam veren Ali Seçkiner Alıcı kimdir, kaç yaşında, instagram adresi nedir?
Takip et
Yargı dizisinde İnci’nin babası kim? Yargı Zafer kimdir, nereli?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer verilen Ali Seçkiner Alıcı merak ediliyor. Ali Seçkiner Alıcı, Yargı dizisinde Zafer karakterine yaşam veriyor. Peki ama Yargı dizisinde Zafer kimdir?

Yargı Zafer kimdir?

Zafer; Ceylin’in babasıdır. Balıkçılık yaparak yaşamını kazanmaya çalışır. 6 sene haksız yere suçlanarak hapse girmiş, mesleği olan gemi kaptanlığından ayrılmak mecburiyetinde kalmıştır. Bir yıldır özgürdür. İçinde mesleğini kaybetmenin verdiği gurur kırıklığı ve öfkeyi kimseye belli etmemeye çalışarak yaşar. Ceylin en gözde çocuğudur.

Ali Seçkiner Alıcı kimdir?

Ali Seçkiner Alıcı, 56 yaşındadır. 3 Temmuz 1965 Kars’ta dünyaya geldi. Üniversiteyi Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü’nde bitiren Ali Seçkiner mezun olduktan sonra 1989 senesine kadar müzik öğretmenliği yapmıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ile Halk Evleri Sanat Atölyelerinde ses eğitmenliği de yapmış olan Ali Seçkiner 2000 senesinde Erkoç Torun ve Nedim Yıldız’ın beraber kurdukları Üç Anadolu isimli toplulukta da yer almıştır. Halen 1988 senesinde kurulan Devlet Çoksesli Korosunda korist-sanatçı olarak görev yapmaktadır.

Kameralar karşısına ilk defa 1993 senesinde yayınlanan Ferhunde Hanımlar dizisinde canlandırdığı Eşber karakteri ile geçmiş olan Ali Seçkiner Alıcı son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Bir Aile Hikayesi dizisinde Şakir karakterine yaşam verdi. Ali Seçkiner Alıcı 1.74 metre boyunda 74 kilo ve Yengeç burcudur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.