Yargı bu akşam yok mu? Yargı yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

Kanal D yayın akışında Altın Kelebek Ödül Töreninin yer alması nedeniyle gözler Yargı dizisine çevrildi. Başrollerini Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı dizisi her hafta pazar günleri izleyicilerle buluşuyor. Peki, Yargı dizisi saat kaçta yayınlıyor, bu akşam var mı? İşte Kanal D yayın akışı…
Takip et
Yargı bu akşam yok mu? Yargı yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Her pazar seyircileri saat 20:00’de ekran başına kilitleyen dizi bu akşam yayın saatinde ekrana gelmeyince takipçiler merak etti. Yargı bu akşam var mı, neden yok, yeni bölüm ne zaman saat kaçta sorularının yanıtı haberimizde.

Yargı yeni bölüm ne zaman saat kaçta?

Altın Kelebek Ödül Töreni nedeniyle Yargı dizisinin yayın saatinde değişikliğe gidildi. Her hafta pazar günleri saat 20.00’de izleyicilerle buluşan Yargı dizisinin 12. Bölümü 20.45’te başlayacak.

Yargı bu akşam yok mu? Yargı yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

5 Aralık Pazar Kanal D Yayın Akışı

Yargı bu akşam yok mu? Yargı yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

07:30 Konuştukça

08:45 Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim

09:45 Magazin D Pazar

12:00 Arda ile Omuz Omuza

13:00 Balçiçek’le Sohbete Geldik

14:00 Sadakatsiz

16:15 Yargı

18:45 Kanal D Ana Haber Hafta Sonu

19:30 Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni – 2021

20:45 Yargı

00:15 Kibar Soyguncu

04:30 5N1K

05:00 Ankara’nın Dikmen’i

YARGI 12. BÖLÜM ÖZETİ

Ceylin, birbirlerine en yakın oldukları anda Ilgaz’dan gelen beklenmedik tereddüt ile sarsılır. Acaba Metin’in bu sırrı, Ilgaz ile Ceylin’in özenle kurmaya çalıştıkları bağı geri dönüşsüz bir biçimde kıracak mı, yoksa daha da güçlenmesine mi sebep olacaktır? İyiden iyiye köşeye sıkışan Engin’in tehditleri herkesin dünyasını alt üst etmektedir.

Herkesin kendisini sınadığı, hızla daralan bu zaman içerisinde, Engin’i hamle yapmaktan alıkoyacak yollar, ayrılıklar ve beklenmedik birliktelikler ortaya çıkacaktır. Engin’in herkesi acıtan küçük kıvılcımları, büyük bir yangına mı sebep olacak, yoksa söndürülebilecek midir? Ilgaz ve Ceylin her şeye rağmen, tarafları oldukları davada mesleki olarak birlikte hareket etmek zorundadır. Geri sayım devam ederken, hiç beklemedikleri bir gelişme başta ikisi olmak üzere herkesi yeni bir yola sürükleyecektir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.