adplus-dvertising

Yargı 9. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı 9. bölümüyle ekrana geldi. Sevilen dizinin 9. bölüm full izle bilgileri merak ediliyor. Yargı dizisinin son bölümünde; Engin'in katil olduğu kesinleşti. Yargı 9. Bölümde neler yaşandı? Yargı 9. Bölüm full izle! Yargı dizisi 9. Bölümde neler oldu?
Takip et
Yargı 9. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Her pazar Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin 9. bölümü izleyiciyle buluştu. Yargı dizisinin son bölümünde; Aylin ve Zümrüt yüzleşirken Engin’in suçu işlediğine dair deliller de ortaya çıktı. İşte Yargı son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri…

Yargı 9. bölüm neler oldu?

Yargı, 14 Kasım Pazar günü yayınlanan 9. Bölüm Ceylin ve Ilgaz, Engin’in tutuklanması için delil peşine düşüyor!

Engin’in Yekta’yı suçlamasının ardından Ceylin ve Ilgaz acil bir biçimde harekete geçmeleri gerektiğini fark ederler. Ilgaz’ın kendisine önerdiği yöntemlerle Engin’in geri dönüşsüz bir biçimde cezaevine girmesi için çabalarlar. Ancak bu yol Ceylin’i duygusal olarak yeniden örseleyecek kasislerle doludur.

Pars, Yekta’nın suçlanması sonucu kendisiyle ilgili önemli ve büyük bir sırrın açığa çıkması ihtimaliyle yüz yüze gelir ve engel olabilmek için her zamankinden çok farklı bir tavır gösterir. Metin kaybolan Zafer’in cesedini bulmaya çalışırken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Yekta ise Laçin’in Engin’den yana tavır almasının bedelini ona ödetmeye kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin birbirlerine duygusal anlamda daha da yaklaşırlar, üstelik bu yakınlık ikisinin de ezberlerini bozan bir hale dönüşmektedir. Bir yandan Engin’in mahkumiyetini kesinleştirmek için çabalarken, bir yandan da kendilerine bile itiraf edemedikleri hislerin yarattığı yeni soruları cevaplamak zorundadırlar.

YARGI 9. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYIN…

Yargı 9. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.