adplus-dvertising

Yargı 28. Bölüm Full İzle- Yargı Son Bölüm Tek Parça İzle

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yargı 10 Nisan Pazar akşamı 28. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Ilgaz hayatının en zor konuşmasını yapacaktır. Ceylin'i ise büyük bir sınav beklemektedir. Ilgaz çaresizce babasının mektubunu okur. Artık gerçeklerin ayyuka çıkmasına çok az kalmıştır. Bunu Ceylin'e nasıl anlatacağını düşünürken Yekta çoktan uygulamaya geçmiştir. Yargı 28. bölüm izle...
Takip et
Yargı 28. Bölüm Full İzle- Yargı Son Bölüm Tek Parça İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Yargı, 10 Nisan Pazar günü 28. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Peki, Yargı’nın 28. bölümünde neler yaşanacak? Yargı’nın 28. ve yeni bölümüyle ilgili tüm bilgilere ve Yargı dizisinin 28. bölümüne haberimizden ulaşabilirsiniz.

YARGI 28. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ilgaz yakaladığı ipuçları sayesinde tek başına çıktığı yolda nihai gerçeğe ulaşmıştır ve bu gerçek onu kahretmiştir. Üstelik bu gerçeğin tam kalbinde olan Ceylin’in psikolojisi harap haldedir ve düştüğü yerden kalkmak için Ilgaz’a ihtiyacı vardır.

Yargı 28. Bölüm Full İzle- Yargı Son Bölüm Tek Parça İzle

Pars ve Eren ikilisinin gizli yürüttükleri soruşturma gün ışığına çıkmıştır. Ilgaz ile yolları kesiştiğinde tüm parçalar onlar için de usul usul yerine oturmuştur.

Hayata sımsıkı tutunmak isteyen Ceylin, hayatında ilk büyük kararları almıştır. Bu kararlarında Ilgaz’ı en yakınında, gücünü aldığı kaynak olarak gören Ceylin, ortaya çıkabilecek olan gerçeklerden henüz habersizdir.

YARGI 28. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA

Yargı 28. Bölüm Full Tek Parça İzle 10 Nisan Pazar akşamı yayınlanan Yargı 28. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklendi.

Yargı son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Yargı 28. Bölüm Full İzle- Yargı Son Bölüm Tek Parça İzle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.