Yargı 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Yargı yeni bölümde ne olacak?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerinde yer aldığı dizi pazar akşamları sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yargı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Takip et
Yargı 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Yargı yeni bölümde ne olacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yargı 10. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu akşam Kanal D’de ekrana gelen dizi izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Peki, Yargı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 10. yeni bölüm fragmanı ne zaman çıkar? İşte detaylar…

YARGI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

View this post on Instagram

A post shared by Yargı Dizi Resmi (@yargidizi)

Engin’in Yekta’yı suçlamasının ardından Ceylin ve Ilgaz acil bir biçimde harekete geçmeleri gerektiğini fark ederler.

Ilgaz’ın kendisine önerdiği yöntemlerle Engin’in geri dönüşsüz bir biçimde cezaevine girmesi için çabalarlar. Ancak bu yol Ceylin’i duygusal olarak yeniden örseleyecek kasislerle doludur.

Pars, Yekta’nın suçlanması sonucu kendisiyle ilgili önemli ve büyük bir sırrın açığa çıkması ihtimaliyle yüz yüze gelir ve engel olabilmek için her zamankinden çok farklı bir tavır gösterir.

Metin kaybolan Zafer’in cesedini bulmaya çalışırken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Yekta ise Laçin’in Engin’den yana tavır almasının bedelini ona ödetmeye kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin birbirlerine duygusal anlamda daha da yaklaşırlar, üstelik bu yakınlık ikisinin de ezberlerini bozan bir hale dönüşmektedir. Bir yandan Engin’in mahkumiyetini kesinleştirmek için çabalarken, bir yandan da kendilerine bile itiraf edemedikleri hislerin yarattığı yeni soruları cevaplamak zorundadırlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.