Yardım bahanesiyle çok sayıda kişiyi dolandırdı! Suç makinesi yakalandı

Ankara’da, vatandaşları yardım bahanesiyle dolandırdığı tespit edilen Hamit A. yakalanarak gözaltına alındı. Aslanalp’ın 10 ayrı suç kaydının bulunduğu öğrenildi.

Ankara’da kendisini ‘Baran Kejanlı’ olarak tanıtan Hamit A., sosyal medyahesabından yayımladığı videolu mesajında, “Arkadaşlar mağdur olan garibanlar, parasını kaptıran, çaresiz kalan, mahkeme yolunda sürünen insanlara sesleniyorum. Tek bir adres vardır, o da Baran Kejanlı. Her türlü kardeşlerimiz yanında olurum. Ne gerekiyorsa onu da yaparız. Mağdur olan kardeşlerime sesleniyorum. Ankaradadır adresimiz, bütün dostlarımızın emrindeyiz. Her zaman bekleriz” ifadesini kullandı.

Yardım bahanesiyle çok sayıda kişiyi dolandırdı! Suç makinesi yakalandı

Vatandaşları yardım bahanesiyle dolandırdığı belirlenen Hamit A.’nınyakalanması için polis çalışma başlattı. Şüpheli Hamit A. polisin yaptığı operasyonla yakalanarak gözaltına alındı. Hamit A.’nın,’kaçakçılık ve uyuşturucu’, ‘mala zarar verme’, ‘güveni kötüye kullanma’, ‘iş yerinden ve kurumdan hırsızlık’, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçlarından toplam 10 adet suç kaydının bulunduğu tespit edildi. Hamit A.,emniyetteki işlemlerinin arndından adliyeye sevk edilecek.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı