adplus-dvertising

Yapı Kredi Bankası yasaklarda açık mı? Tam kapanmada bankalar açık mı, kaçta kapanıyor?

Yapı Kredi yasaklarda açık mı sorusu tam kapanma uygulamasına saatler kala bir kez daha gündeme geldi. Sokağa çıkma yasağını da içerisine alan yeni yasaklar bugün başlayacak. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılar belirtilen saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. Tam kapanmada bankaya gitmek yasak mı? Bugün bankalar açık mı?
Takip et
Yapı Kredi Bankası yasaklarda açık mı? Tam kapanmada bankalar açık mı, kaçta kapanıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tam kapanmaya saatler kala Yapı Kredi yasaklarda açık mı sorusu araştırılıyor. Bugün akşam saatlerinde başlayacak yeni yasaklar 17 gün boyunca devam edecek. İçişleri Bakanlığı, Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında 29 Nisan’da başlayıp 17 Mayıs’a kadar devam edecek “tam kapanma” uygulamasından muaf olan yer ve kişileri açıklamıştı. Peki, Yapı Kredi yasaklarda açık mı? İşte, Yapı Kredi yasaklarda açık mı sorusunun detaylı yanıtı…

Tam kapanmada bankalar açık mı?

İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı bilgilere göre;

Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi’nde bankalar da yer aldı. İçişleri Bakanlığı genelgesine göre; Bankalar başta olmak üzere yurt çapında yaygın hizmet ağı olan kurum, kuruluş ve işletmelerin bilgi işlem merkezleri ile çalışanları (asgari sayıda olmak kaydıyla)” yasakta muaf olacaklar ve kapanma süresince çalışabilecekler.

Yapı Kredi yasaklarda açık mı?

Hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’da başlayıp 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’de bitecek şekilde tam zamanlı sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.

Bakanlık bankalara izin verdi. Ancak sınırlı sayıda personel ile çalışmaları mümkün olacak. Kalan personel ise evlerde çalışacak. Yapı Kredi Bankası müşterilerine gönderdiği son bilgilendirme mesajında: “Değerli müşterilerimiz, 12 Nisan 2021 Pazartesi gününden itibaren şubelerimiz 10.00-12.30 ve 13.30-16.30 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecektir.” denildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.