Yanal, Comolli’nin ikna Ettiği Fener’in Eski Yıldızını İstemedi

Transferin hızlı takımlarından Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Recep Niyaz'ı transfer edeceği konuşuluyordu. Ancak orta sahadaki alternatifinin çok olması sebebiyle Ersun Yanal'ın bu transferi veto ettiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz sezonu taraftarına unutturmak için transferde dört koldan saldıran Fenerbahçe, ince eleyip sık dokuyor. Yurt içinden ve yurt dışından birçok isimle temas kuran sarı-lacivertlilerin hedefindeki isimlerden biri de Recep Niyaz’dı. Oyuncu ve kulübüyle anlaşan Damien Comolli’nin, Ersun Yanal’dan gelen “Orta sahada alternatifimiz çok. İhtiyacımız olan bölgelere oyuncu alalım” raporu sonrası bu transferi askıya aldığı ortaya çıktı.


Yıldız isimlere imza attırarak tüm dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe, transfer harekatına devam ediyor. Takıma katılacak oyuncuların uyum sorununu kısa sürede atlatması için elini çabuk tutmak isteyen sarı-lacivertliler, hedeflerindeki isimlerle görüşmelerini sürdürüyor. Yurt içinden Vedat Muriç’i kadrosuna katan Fenerbahçe’nin hedefindeki bir diğer isim de Recep Niyaz’dı. Bu oyuncu ve kulübü ile görüşüp anlaşan Comolli, Ersun Yanal’dan gelen rapor sonrası beklemeye geçti. Yanal’ın “Orta sahada alternatifim çok” şeklinde rapor vermesi üzerine bu transferi erteleyen Comolli’nin önceliği ihtiyaç duyulan bölgelere verdiği öğrenildi.

RECEP, GELMEK İÇİN CAN ATIYOR

Yeniden sarı-lacivertli formayı giymek için can attığı öğrenilen Recep Niyaz, Fenerbahçe’nin işi yavaştan alması üzerine beklemeye geçti. Genç futbolcunun yakın çevresine “Fenerbahçe taraftarına ödemem gereken bir borcum var. İmkan verilirse bu borcu ödemek istiyorum. Hakkımda hayırlısı neyse o olsun” dediği konuşuluyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı