adplus-dvertising

Yalnız Kurt 27. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt 25 Kasım akşamı 27. yeni bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Altay, Halit'in dezenformasyon planı sonucunda güvenlik kuvvetlerine teslim olmuş ve gözaltına alınmıştır. Yalnız Kurt 27. son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Yalnız Kurt 27. bölüm tek parça izle, Yalnız Kurt yeni bölüm full izle, Yalnız Kurt Youtube...
Takip et
Yalnız Kurt 27. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt dizisi 27. yeni bölümle ekranlardaki yerini aldı. Diziyi ATV üzerinden izlemek isteyen diziseverler ise “Yalnız Kurt 27. Bölüm full izle” şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

YANIZ KURT 27. BÖLÜM ÖZETİ

Haruncan Türk-Yunan savaşını başlatmak için planladığı operasyonda sona gelir. Halit Yıldırım da Haruncan’ın peşine düşen Altay’ı durdurmak için Meryem’i kaçırmıştır. Altay, geri dönüp Meryem’i kurtarmak ve savaşa engel olmak için yola devam etmek arasında bir ayrımda kalır. Meryem ise tüm cesaretiyle Altay’ın Haruncan’a engel olmasını istemektedir.

Meryem’i kaçıran Halit’in planı ise sadece Altay’a engel olmak değildir. Daha büyük hedefleri vardır. Bunun için Yücel’den Dahhak ile bir görüşme ayarlamasını talep eder.

Doğan, elinden her şeyini alan Gani’den hesap sormak istemektedir. Bunun için Gani’nin işlerini yürüten en has adamını kaçırır. Adama karşılık elinden alınanları geri istemektedir. Ama bu pek de kolay olmaz. Gani de Doğan’ın bu hamlesini karşılıksız bırakmayacaktır.

Barış ve Altay’dan haber bekleyen Ferdi, Müstakim, Minnet ve Bayram’ın ise sürpriz bir misafiri vardır.

Altay, Meryem’i dinleyip füzelerin peşinden mi gidecek, yoksa Meryem’i kurtarmak için geri mi dönecek? Haruncan elinde kalan son teröristle Sakız Adası’nı vurabilecek mi? Halit Yıldırım Dahhak ile ne görüşecek? Gani’nin Doğan’a cevabı ne olacak? Yıldırım Timi’nin sürpriz misafiri kim?

YALNIZ KURT 27. BÖLÜM FULL İZLE

25 Kasım akşamı yayınlanan Yalnız Kurt 27. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Yalnız Kurt son bölüm ATV’den izlemek için resme tıklayın.

YALNIZ KURT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yalnız Kurt 27. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.