adplus-dvertising

Yalnız Kurt 26. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt 18 Kasım akşamı 26. yeni bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Altay, Halit'in dezenformasyon planı sonucunda güvenlik kuvvetlerine teslim olmuş ve gözaltına alınmıştır. Yalnız Kurt 26. son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Yalnız Kurt 26. bölüm tek parça izle, Yalnız Kurt yeni bölüm full izle, Yalnız Kurt Youtube...
Takip et
Yalnız Kurt 26. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt dizisi 26. yeni bölümle ekranlardaki yerini aldı. Diziyi ATV üzerinden izlemek isteyen diziseverler ise “Yalnız Kurt 26. Bölüm full izle” şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

YANIZ KURT 26. BÖLÜM ÖZETİ

Altay, Halit’in dezenformasyon planı sonucunda güvenlik kuvvetlerine teslim olmuş ve gözaltına alınmıştır. Halit, Altay’a en zayıf anında ulaşır ve elini uzatır. Yanına katılmasını ister. Devleti Altay’a sahip çıkamamıştır ama amcası her zaman yanındadır. Altay bu teklife gerekli cevabı verir ama Halit asıl cevabı görüşme sonrası karşısına çıkan Davut Bahadır’dan alacaktır.

Doğan Sakınmaz, Altay’ın gözaltından çıkmasını sağlayacak gazeteciyi emniyet kuvvetlerine teslim eder ve Altay’ın serbest bırakılmasını sağlar fakat hiç zamanları yoktur. Türkiye-Yunanistan savaşını engellemek için önlerinde sadece saatler kalmıştır. Altay ve Yıldırım Timi, Golyat’ın elindeki füzeleri kullanacak adamlara ulaşmak için riskli bir plan yaparlar. Bu plan Altay ve Barış’ın hayatını tehlikeye atarken, Meryem de hiç beklenilmeyen bir anda büyük bir sorun ile karşı karşıya kalacaktır. Bütün bunlar olurken, füzeler ateşlenmek için yola çıkarılmıştır bile!

YALNIZ KURT 26. BÖLÜM FULL İZLE

18 Kasım akşamı yayınlanan Yalnız Kurt 26. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Yalnız Kurt son bölüm ATV’den izlemek için resme tıklayın.

YALNIZ KURT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yalnız Kurt 26. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.