adplus-dvertising

Yalnız Kurt 23. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt 28 Ekim akşamı 23. yeni bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Suikastçının kurşunundan son anda kurtulan Meryem, Altay'ı suçlarken asıl hedefin kendisi olduğunu öğrenir. Yalnız Kurt 23. son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Yalnız Kurt 23. bölüm tek parça izle, Yalnız Kurt yeni bölüm full izle, Yalnız Kurt Youtube...
Takip et
Yalnız Kurt 23. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt dizisi 23. yeni bölümle ekranlardaki yerini aldı. Diziyi ATV üzerinden izlemek isteyen diziseverler ise “Yalnız Kurt 23. Bölüm full izle” şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

YANIZ KURT 23. BÖLÜM ÖZETİ

Altay’ın anlattıklarıyla kafası karışan Meryem suikast olayının üzerine Suriye’ye gidip olayların iç yüzünü orada araştırmaya karar verir. Bu kararı Harun Karacabey’i memnun etmeyecektir.

Doğan ayağına gelen adamlardan aldığı ismin peşine düşerek teröre aktarılan kirli paranın izini sürmeye ve Yumurtacı denilen adamın kapısına dayanıp bu kirli düzene çökmeye kararlıdır. Yapacağı baskınla kesin sonuç almak istemektedir.

Planladığı suikastin başarısız olduğunu öğrenen Halit Yıldırım, Altay’ın suikast anında mekanda olduğunu öğrenince bu krizi fırsata çevirmeye karar verir. Meryem’in kafasını karıştırmak için harekete geçecektir.

Viking yetim kurtlarla birlikte Türkiye’ye Yunanistan üzerinden kurulan kumpasın icracılarına ulaşmak için Suriye’de operasyon halindedirler.

Yıldırım timi bütün hazırlıklarını yaptıktan sonra şok bir baskın için füzelerin tutulduğu depoya gelir. Artık operasyon için düğmeye basılmıştır. Bu baskın sırasında ise beklenmedik bir şekilde Müstakim vurulur.

Meryem Suriye’de gerçekleri öğrenebilecek mi? Yumurtacı’ya baskın yapan Doğan’ı bekleyen tatsız sürpriz ne? Suikast planı başarısız olan Halit Yıldırım, Meryem’in kafasını karıştırmak için nasıl bir yol izleyecek? Yıldırım timi füzeleri almak için yapacağı baskında başarılı olabilecek mi? Müstakim’in vurulmasıyla sarsılan tim depodan nasıl çıkacak?

YALNIZ KURT 23. BÖLÜM FULL İZLE

28 Ekim akşamı yayınlanan Yalnız Kurt 23. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Yalnız Kurt son bölüm ATV’den izlemek için resme tıklayın.

YALNIZ KURT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yalnız Kurt 23. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.