adplus-dvertising

Yalnız Kurt 22. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt 21 Ekim akşamı 22. yeni bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Altay ve Akil beraber görev aldığı silah arkadaşlarından oluşan Yıldırım Timi ilk hamlesini yapmıştır. Yalnız Kurt 22. son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Yalnız Kurt 22. bölüm tek parça izle, Yalnız Kurt yeni bölüm full izle, Yalnız Kurt Youtube...
Takip et
Yalnız Kurt 22. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt dizisi 22. yeni bölümle ekranlardaki yerini aldı. Diziyi ATV üzerinden izlemek isteyen diziseverler ise “Yalnız Kurt 22. Bölüm full izle” şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

YANIZ KURT 22. BÖLÜM ÖZETİ

Altay ve Akil beraber görev aldığı silah arkadaşlarından oluşan Yıldırım Timi ilk hamlesini yapmıştır. Türkiye ve Yunanistan arasında savaş çıkarmakla görevlendirilen Abraham Müller’i kaçırmak!

Bu gelişme, Türkiye üzerine karanlık planlar yapan Golyat yapılanmasının yönetim kadrosu olan Konsül’de büyük bir panik yaratır. Hemen olağanüstü güvenlik protokollerini uygulamaya geçirirler. Konsül üyeleri özel bir uçağa binerek 24 saatlerini havada geçireceklerdir. İlk gündemleri Altay Kurdoğlu’dur. Abraham Müller, Konsül’e dair çok önemli bilgilere sahip uluslararası bir elemandır. Öncelikle Altay’ın bu bilgilere ulaşması engellenmelidir.

Diğer tarafta Altay ise, Abraham Müller’den füzelerle ilgili bilgileri almanın ve bir sonraki adımlarını öğrenmenin peşindedir. Nihai hedefi ise Türk Ordusu’na kayıtlı Stinger füzelerine karşılık Abraham’ı teslim etmektir. Bunu Mira aracılığıyla Golyat’a bildirir. Buluşma yerine Haruncan Karacabey gelecektir. İki tarafın da buluşma yerine gelirken çok farklı planları vardır! İki tarafında ilk hedefi kesinlikle takas değildir!

Bütün bunlar olurken, Doğan Sakınmaz ise PKK’nin finansal kaynaklarına dair bir yapı tespit eder. Bu yapı aynı zamanda kendi yerine geçirilen Garo’ya hizmet etmektedir. Bulduğu ipucunu Ahmet Hemşinli ile paylaşır ve kendi yöntemleriyle ipucunun peşine düşer. Fakat bu süreçte kendisini büyük bir sürpriz beklemektedir!

YALNIZ KURT 22. BÖLÜM FULL İZLE

21 Ekim akşamı yayınlanan Yalnız Kurt 22. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Yalnız Kurt son bölüm ATV’den izlemek için resme tıklayın.

YALNIZ KURT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yalnız Kurt 22. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.