adplus-dvertising

Yalnız Kurt 20. bölüm full izle- Yalnız Kurt final bölümü tek parça

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt 10 Haziran akşamı 20. yeni bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Topal'ın, Sare ve Ela'yı kaçırarak tuzağa düşürdüğü Altay, vurularak düştüğü uçurumdan kurtulur. Yalnız Kurt 20. son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Yalnız Kurt 20. bölüm tek parça izle, Yalnız Kurt yeni bölüm full izle, Yalnız Kurt Youtube...
Takip et
Yalnız Kurt 20. bölüm full izle- Yalnız Kurt final bölümü tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt dizisi 20. yeni bölümle ekranlardaki yerini aldı. Diziyi ATV üzerinden izlemek isteyen diziseverler ise “Yalnız Kurt 19. Bölüm full izle” şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

YANIZ KURT 20. BÖLÜM ÖZETİ

Mira yaralanmış, Sare ve Ela ise hala rehin haldedir. Altay, Topal’ın onlara zarar vermesini engellemek için elini çabuk tutmak zorundadır.

Yalnız Kurt 20. bölüm full izle- Yalnız Kurt final bölümü tek parça

Viking, Kuzey Irak cezaevlerinde devlet tarafından diplomasi ile kurtarılmayı beklerken sürpriz bir ziyaretçisi gelir. Bu sürpriz ismin Viking’i cezaevinden kurtarmak için şartlı bir teklifi vardır. Viking bu şartı kabul etmek zorunda kalsa da mevcut durumu avantaja dönüştürecek planları da hazırdır.

Yaralı bir halde Topal’ın elinden kurtulan Mira, Altay ile birlikte hangara gelir. Gidecek bir yeri olmayan Mira’yı Altay hangarda misafir eder. Mira ise Altay’ın odasında Yavuz Yıldırım’ın defterini bulur. Mira’nın kafasında Altay hakkında taşlar yerine oturmaya başlar. Altay’ın, Yavuz Yıldırım’ın oğlu olduğunu anlamıştır.

Halit’in yaşadığını öğrenen Davut Bahadır onunla yüzleşmek istemektedir. Davut Bahadır’ın yaşadığından haberi olmayan Halit için bu yüzleşme büyük bir şok ve korku sebebi olur.

Altay ve Doğan ise tüm hazırlıklarını yapıp yeni bir hedefe doğru ilerlerler. Artık açıktan savaşan bu ikiliyi oldukça zorlu bir yol beklemektedir.

Yalnız Kurt 20. bölüm full izle- Yalnız Kurt final bölümü tek parça

Uçurumdan son anda kurtulan Altay, Sare ve Ela’yı kurtarabilecek mi, yoksa Topal önce mi davranacak? Viking’i Kuzey Irak’taki hücresinde ziyaret eden kişi kim ve Viking’e ne teklif etti? Altay’ın Yavuz Yıldırım’ın oğlu olduğunu öğrenen Mira ne yapacak? Halit’in yaşadığını öğrenen Davut ve Halit’in büyük yüzleşmesinde neler yaşanacak? Altay ve Doğan’ı harekete geçiren yeni hedefleri ne olacak?

YALNIZ KURT 20. BÖLÜM FULL İZLE

20 Haziran akşamı yayınlanan Yalnız Kurt 20. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Yalnız Kurt son bölüm ATV’den izlemek için resme tıklayın.

YALNIZ KURT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yalnız Kurt 20. bölüm full izle- Yalnız Kurt final bölümü tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.