adplus-dvertising

Yalnız Kurt 13. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt, 13. yeni bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Nizam ve Mira açığa çıkma korkusu içinde. Yalnız Kurt 13. son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Yalnız Kurt 13. bölüm tek parça izle, Yalnız Kurt son bölüm full izle, Yalnız Kurt Youtube linki haberimizde.
Takip et
Yalnız Kurt 13. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt dizisi 13. yeni bölümle ekranlardaki yerini aldı. Diziyi ATV üzerinden izlemek isteyen diziseverler ise “Yalnız Kurt 13. Bölüm full izle” şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

YANIZ KURT 13. BÖLÜM ÖZETİ

Bevar tarafından evine baskın yapılan Doğan bunun karşılığını Bevar’a misliyle vermek için harekete geçer. Sare ve timi ise Amerikan askerleriyle amansız bir çatışmaya gireler. Sayıca çok az olan Sare ve timinin bu çatışmadan kurtulabilmeleri zor görünmektedir.

Türkmen Lider Şanver’in oğlunu kaçıran Nizam, Şanver’i köşeye sıkıştırır ve istediklerini yapması için şantaj yapar. Viking ise Şanver’den Türk devletine olan sadakatini sürdürmesini isteyip, oğlunu Nizam’ın elinden kurtaracağına dair söz verir.

Bevar, Kurdoğlu’nun Doğan’ın yanında ki sağlam duruşundan etkilenir ve onu kendi tarafına çekmek için ona iyi bir teklifi hazırlar. Bevar ve Doğan arasında geçen hakimiyet savaşında dengeler değişir.

Doğan hakimiyetin kendisinde olduğunu herkese göstermek için harekete geçer.

Sare ve timi Amerikan askerleriyle girdikleri çatışmadan sağ çıkabilecekler mi? Viking, Şanver’in oğlunu Nizam’ın elinden kurtarabilecek mi?

Bevar’ın Kurdoğlu’na teklifi ne olacak? Bevar ve Doğan arasındaki hakimiyet savaşının galibi kim olacak?

YALNIZ KURT 13. BÖLÜM FULL İZLE

22 Nisan akşamı yayınlanan Yalnız Kurt 13. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Yalnız Kurt son bölüm ATV’den izlemek için resme tıklayın.

YALNIZ KURT 13. BÖLÜM YOTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yalnız Kurt 13. bölüm full izle- Yalnız Kurt son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.