adplus-dvertising

Yalı Çapkını’na Mine Tugay’dan sonra sürpriz bir oyuncu daha!

Burcu Alptekin’in yönettiği dizinin kadrosuna son olarak Mine Tugay “Defne” rolüyle konuk olmuştu. Tugay’ın ardından arkadaşı Efe de diziye katılıyor. Yurtdışından gelen Efe tüm dengeleri alt üst edecek!
Takip et
Yalı Çapkını’na Mine Tugay’dan sonra sürpriz bir oyuncu daha!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekranların en çok izlenen yapımları arasında bulunan Yalı Çapkını dizisi cuma akşamları seyirci karşısına çıkıyor. Burcu Alptekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi bu hafta 16. bölümü ile sevenlerinin karşına çıktı. Dizide Mine Tugay, Defne rolüyle ekrana geldi. Önümüzdeki bölümlerde Fırat Çelik’in kadroya dahil olacağı öne sürüldü. Fırat Çelik Yalı Çapkını dizisine mi katıldı?

FIRAT ÇELİK YALI ÇAPKINI DİZİSİNE Mİ KATILDI?

Fırat Çelik fenomen dizi Yalı Çapkını’nın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Oyuncunun 17. bölümden itibaren 5 bölüm dizide rol alacağı söylendi.

Yalı Çapkını’na Mine Tugay’dan sonra sürpriz bir oyuncu daha!

FIRAT ÇELİK DİZİDE HANGİ ROLDE YER ALACAK?

Fırat Çelik dizide Efe karakterine hayat verecek. Mehmet Barış Günger’le Erhan Tuncer’in senaristliğini yaptığı dizide Efe, yurt dışından gelerek ortalığı karıştıracak.

FIRAT ÇELİK KİMDİR?

Fırat Çelik, Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Stuttgart bölgesinde yer alan Ostfildern şehrinde doğdu. İki yaşındayken Türkiye’ye dönmeye karar veren ailesiyle birlikte dokuz yaşına kadar Tunceli’de yaşadı. İki ablası bir kız kardeşi olan Fırat Çelik ailenin tek erkek çocuğudur.

Yalı Çapkını’na Mine Tugay’dan sonra sürpriz bir oyuncu daha!
Tunceli’de altı yıl yaşadıktan sonra ailesi ile beraber Paris’e yerleşmeye karar verdiler. Doksanlı yıllarda göç ettikleri Fransa’da eğitim gören Fırat Çelik, Paris’in banliyösü Champigny-sur-Marne’da Louise Michel Ortaokulu’ndan sonra Langevin Wallon Lisesi’nde ekonomi ve idari bilimler okudu. 19 yaşında babasına yardım etmek için çalışma kararı veren Fırat Çelik, Paris’e taşındı ve burada pek çok işin yanında mankenlik de yapmaya başladı.

Çevresinden tiyatro oyunculuğu yapması için destek gören Fırat Çelik girdiği bir oyuncu seçiminde Moliere’in Cimri oyunundan bir monolog canlandırdı. Raymond Acquaviva Fırat Çelik’i kendi okuluna girmeye ikna etti ve böylece Sudden Theatre’ın atölyelerine katıldı. Bir yıl kadar bu atölyelerde eğitim gördü.

View this post on Instagram

A post shared by Firat Celik (@firatcelik)

Fırat Çelik yeğeniyle çektiği videolarla sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.