adplus-dvertising

Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Yalı Çapkını 2.Bölüm fragmanı izle

Geçtiğimiz günlerde Star TV ekranlarında 1.Bölümü ile izleyici ile buluşan Yalı Çapkını dizisi izleyiciden tam not aldı. Dizinin ardından izleyiciler dizinin oyuncu kadrosu ve konusu hakkında araştırmalar yapmaya başladı bile. Peki Yalı Çapkını dizisi uyarlama mı, dizide kimler oynuyor?
Takip et
Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Yalı Çapkını 2.Bölüm fragmanı izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

23 Eylül Cuma günü ilk bölümü ile ekranlarda görücüye çıkan Yalı Çapkını dizisine ilgi büyük oldu. Dizinin hemen ardından Star TV resmi sitesi üzerinde ve YouTube kanalı aracılığı ile Yalı Çapkını 2. Bölüm fragmanını yayınladı. Dizi hakkında merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Yalı Çapkını Dizisi Uyarlama Mı?

Halis Ağa (Çetin Tekindor) ile ailesinin hikayesinin konu edildiği Yalı Çapkını daha başlamadan popüler olan dizilerden. Senaryosunu Gülseren Budayıcıoğlu kaleme alıyor. Budayıcıoğlu’nun Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız, Kırmızı Oda gibi projelerinin gerçek hikayelere dayanmasından dolayı izleyiciler Yalı Çapkın’ın bir kitaptan uyarlama olup olmadığını merak ediyor. Ancak dizinin tanıtım serüveninde hikayenin gerçek olup olmadığına dair hiçbir bilgi paylaşılmadı. Yani Yalı Çapkın’ı uyarlama mı tam olarak bilinmiyor.

Yalı Çapkını Dizisi’nin Konusu

Gaziantepli Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediniyor.

Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Yalı Çapkını 2.Bölüm fragmanı izle

Yalı Çapkını Dizisi Oyuncu Kadrosu

İlk bölümü ile birlikte izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran dizinin oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Yalı Çapkını oyuncularını karakter ve gerçek isimleriyle birlikte biyografi olarak sizler için derledik.

PELİN – BUÇE BUSE KAHRAMAN

Ferit’in sevgilisidir. Güzel sanatlar seramik bölümünde okumakta ailesinden ayrı yaşamaktadır. Ferit’in ara ara başka kızlarla da olduğunu bilir ama önemsemez. Çünkü sorun çıkarırsa Ferit’in onu terk edeceğini düşünür. Ferit’e duyduğu aşkla gururu arasında çatışma halindedir.

İBRAHİM – CANSU FIRINCI 

Halis Ağa’nın şoförü. Sultan’ın eşi Dicle ve Fırat’ın babasıdır. Karısına aşkla bağlıdır. İyi niyetli, sevgi dolu hoş sohbet bir adamdır. Kalp kırmaktan çekinir. Halis Ağa’nın yalıya çekilmesinin ardından ufak tefek getir götür işlerine de bakmaya başlar. Zengin olma hayalleri kurar ve bunu gerçekleştirebilmek için risk almaktan çekinmez.

DİCLE – SELEN ÖZBAYRAK 

Konağın hizmetlilerindendir. İbrahim ve Sultan’ın kızıdır. Açık lisede okumaktadır. Pek başarılı bir öğrenci sayılmaz, yaşadığı hayatı da sevmez. Kıskanç bir yönü vardır.

YUSUF – UMUT GEZER 

Seyran’la liseden sınıf arkadaşıdırlar. Aralarında çocukça başlayan çekim zamanla artmış ve sevgili olmuşlardır. Yusuf, babasını küçükken kaybetmiş ve çocukluğundan itibaren annesine destek olmak için çalışmak zorunda kalmıştır. Yusuf’un gerçekleri Seyran’ın hayalleriyle çatışmaktadır.

KAZIM – DİREN POLATOĞULLARI 

Seyran ve Suna’nın babası, Esme’nin kocasıdır. Antep’in sayılan sevilen isimlerindendir. Fakat evde hem karısına hem de kızlarına psikolojik şiddet uygular. Kazım karısı Esme’ye ilk görüşte aşık olmuştur. Fakat evlendikten sonra karısını cahil, ezik, görgüsüz bularak yanına yakıştıramamıştır. Hatta karısını sevdiği için kendine kızıp, sırf bu sebeple ona şiddet uyguladığı da olmuştur. Bu sebeple de kızlarının eğitimine bolca para harcamıştır. Kızlarını geleceğinin teminatı olarak görmektedir.

ESME – SEZİN BOZACI 

Ev kadını. Suna ve Seyran’ın annesi, Kazım’ın eşi. Yoksul bir ailede büyümüştür. Eğitimsizdir. Evlenirken fikri dahi sorulmamıştır. Evlendikten sonra kocası Kazım, cahil olduğu için yanına yakıştıramamış, evde adeta bir hizmetçi gibi konumlandırmıştır. Esme ise bunları yadırgamayan, hayatın doğal akışı olarak gören bir kadındır. Esme’nin tek motivasyonu kızlarının iyi birer evlilik yapıp mutlu olmalarıdır.

LATİF – YİĞİT TUNCAY 

Halis Ağa’nın hizmetini görür ve yalıdaki diğer çalışanlardan sorumludur. Yalıda aynı tip giyinse de giyim kuşamına düşkün, zarif ve titiz bir adamdır. Dışarıya çıkacağında, diğer hizmetliler şıklığına gıpta ile bakarlar. Tatlısert bir adamdır. Otoritesini bağırarak değil, bakışlarıyla kurar. Halis Ağa’ya yürekten bağlıdır ama onun hastalanmaması veya mutsuz olmaması için çok önemli sırları Halis Ağa’dan gizlediği de olmuştur.

SULTAN – İREM ALTUĞ 

Yalının hizmetlilerindendir. İbrahim’in eşi, Dicle ve Fırat’ın annesi. Alımlı ve şuh bir kadındır. Ortaokul mezunudur. İyi, sevgi dolu bir annedir. Çocuklarının veya ailesinin risk altında olduğunu hissederse yapabileceklerinin sınırı yoktur. İnsanları manipüle etme konusunda çok beceriklidir.

ASUMAN – ÖZNUR SERÇELER 

Fuat’ın eşidir. Saygın bir ailenin kızıdır. İyi kalpli, duygusal bir kadındır. Dış ticaret mezunudur ama hiç çalışmamıştır. Fuat’la görücü usulü başlayan ilişkisi aşk evliliğine dönüşmüştür. Evliliklerindeki tek sorun, Asuman’ın henüz çocuk sahibi olamamasıdır. Asuman için bu çok önemli bir sorun olmasa da çevresindekilerin tavırları sebebiyle giderek yalnızlaşmıştır.

ŞEFİKA – HÜLYA DUYAR 

Yalının aşçısıdır. Kocası genç yaşta ölmüş bir daha evlenmemiştir. Çocuğu yoktur. Hayatı yalıdan ibarettir. Bu yüzden yalıdakilerin pek çok sırrını bilir ama saklar. Sevecen, neşeli, herkesin sevdiği bir kadındır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.