adplus-dvertising

Yalı Çapkını 11. bölüm 2. fragmanı yayında: Bu kez gerçekten bittim ben Seyran!

Ferit'i paniğe düşüren bir gelişme yaşanmıştı. Seyran ise bunun üzerine babalarına haber vermeleri gerektiğini söylemişti. Bu olay sonrası Ferit ve Seyran olayı toparlamak için harekete geçti. Yalı Çapkını 11. bölüm 2. fragmanı haberimizde...
Takip et
Yalı Çapkını 11. bölüm 2. fragmanı yayında: Bu kez gerçekten bittim ben Seyran!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemin en popüler dizileri arasında yerini alan Yalı Çapkını’nda bomba gelişmeler yaşanıyor. Geçen hafta cuma günü tüm reyting kategorilerinde birinci olan dizide bu hafta şok üstüne şok yaşanacak. Yeni bölüm fragmanında Ferit’in Seyran’a “Bu kez gerçekten bittim ben Seyran” sözleri seyirciyi şaşırtan anlardan oldu. Bunun üzerine Seyran ise Ferit’i kendine getirecek hamleyi yaptı ve “Kalk hemen babanlara haber vermemiz gerek” diyerek olaya el koydu.

Yalı Çapkını’nda peş peşe bomba gelişmeler yaşanıyor. Son bölümüyle tüm reyting kategorilerinde birinci olan dizide bu hafta Ferit’in başı belaya girecek.

Yeni bölüm fragmanında Ferit’in Seyran’a “Bu kez gerçekten bittim ben Seyran” sözleri seyirciyi şaşırtan anlardan oldu.

Bunun üzerine Seyran ise Ferit’i kendine getirecek hamleyi yaptı ve “Kalk hemen babanlara haber vermemiz gerek” diyerek olaya el koydu.

Suna Kazım’la olanlardan kendini sorumlu hisseder ve bir not bırakıp yalıdan eve döner. Sabah Suna’nın yalıdan gizlice çıktığını haber alan Halis Ağa’ya Ferit her şeyi açıklıkla anlatır. Bunun üzerine Halis Ağa, kafasında yeni bir planla Kazım’ı ziyaret eder.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.