Yalçın Bayer ve Melih Gökçek’in CHP’de skandal var paylaşımı!

Dün CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar yaptığı paylaşım ile partisinden istifa etti. Konuyla alakalı olarak değerlendirmede bulunan Melih Gökçek ve basın mensubu Yalçın Bayer CHP’den yeni bir skandal olduğunu aktardı. Gökçek, “CHP bu olayın altından kalkamaz” derken, Bayer, “Ayıp diyerek nitelendirilen bu skandalın altından nasıl kalkacak CHP” şeklinde konuştu.
Takip et
Yalçın Bayer ve Melih Gökçek’in CHP’de skandal var paylaşımı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHP’de art arda gelen milletvekili istifalarına bir yenisi dün eklendi. Partinin Denizli Milletvekili Teoman Sancar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile CHP’den istifa ettiğini açıkladı.

İSTİFANIN NEDENİ MERAK EDİLDİ

Sancar’ın Muharrem İnce’nin partisine geçeceği iddiaları gündemdeki yerini korurken, Partiye yeni katılan üyelere rozet takan Sancar’ın bir gün sonra istifa etmesi kafalarda soru işareti bırakmıştı.

GÖKÇEK İLK PAYLAŞIMINI SİLDİ

Konuyla alakalı olarak sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Sancar’ı kutlayan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kısa zamanda paylaşımını sildi ve konuyla alakalı olarak yeni bir paylaşım yaptı.

“CHP BU OLAYIN ALTINDAN KALKAMAZ”

Gökçek yaptığı paylaşımda, “CHP Milletvekili Teoman Sancar ile ilgili ‘Sizi Kutluyorum’ diyerek tweet atmıştım, tweetimi sildim. Çünkü Teoman Sancar’ın istifası onurlu bir istifa değilmiş. Sebebi duyulduğunda yer yerinden oynayacak. CHP bu olayın altından kalkamaz. Fakat o kadar söyleyebilirim. Felaket ötesi” ifadelerine yer verdi.

Yalçın Bayer ve Melih Gökçek’in CHP’de skandal var paylaşımı!

“BU SKANDALIN ALTINDAN NASIL KALKACAK CHP”

Gökçek’in bu paylaşımı kafalarda soru işareti bırakırken, CHP’de yaşananları yakından takip eden Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer de benzer bir paylaşımda bulundu. Bayer, “Denizli Mv. Teoman Sancar CHP’den istifa etti. İşin başka bir tarafı varmış! Bizi arayan CHP’liler yeni bir skandalla karşı karşıya olduğunu söylediler. ‘Ayıp’ diyerek nitelenen bu skandalın altından nasıl kalkacak CHP? İnce ve Yarkadaş haklı mı çıkıyorlar ne” şeklinde konuştu.

Yalçın Bayer ve Melih Gökçek’in CHP’de skandal var paylaşımı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.