adplus-dvertising

Yalancı neden yok? Yalancı yayından mı kaldırıldı? Yalancı bu akşam var mı, hangi gün yayınlanacak?

Show Tv ekranlarına her hafta Cuma günleri gelen Yalancı dizisinin 29 Ekim 2021 Cuma günü kanalın yayın akışında yer almadığı görüldü. Başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Cemal Toktaş gibi isimlerin yer aldığı dizi ile ilgili yeni bir karar alındığı belirtildi. “Yalancı hangi gün, bu akşam var mı? Yalancı neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” sorularının cevabı haberimizde.
Takip et
Yalancı neden yok? Yalancı yayından mı kaldırıldı? Yalancı bu akşam var mı, hangi gün yayınlanacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yalancı yeni bölüm hakkında araştırmalar, dizinin hayranları tarafından yapılmaya devam ediliyor. Show Tv 29 Ekim Cuma günkü yayın akışı listesine göre; Mucize Aşk filmi ekranlara gelecek. Hal böyle olunca; “Yalancı hangi gün, bu akşam var mı? Yalancı neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” sorularına yanıt aranmaya başlandı. 29 Ekim 2021 Cuma Show Tv yayın akışı ile Yalancı yeni bölüm hakkında bilgiler.

YALANCI NEDEN YOK, FİNAL Mİ YAPTI?

Yalancı dizisi final yapmadı. Yayın hayatına devam edecek. Dizinin yayın günü değiştirildi.

YALANCI GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ? YENİ GÜNÜ NE ZAMAN, HANGİ GÜN?

Twitter resmi hesaptan yapılan açıklamaya göre dizinin yeni günü Salı günü oldu. Yalancı dizisi bundan böyle Salı günleri yayınlanacak.

Resmi açıklama şöyle:

“Deniz Mehmet Emir’i kaçırarak neyi planlıyor?

#Yalancı yeni bölümü ile Salı günü akşam 20:00’de @ShowTV ‘de.”

YALANCI DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yalancı dizisi bu akşam (29 Ekim 2021 Cuma) ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni bölümleri artık her hafta Salı akşamları yayınlanacak. 7. bölüm 2 Kasım Salı günü Show TV’de.

YALANCI’NIN ALTINCI BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yalancı’nın ekrana gelen altıncı bölümünde Deniz, Mehmet Emir’in bütün hamlelerini önceden öğrenmesiyle kendisini takip ettirdiğini ya da birinin ona haber verdiğini düşünmeye başladı. Mehmet Emir’in ise Deniz’in evindeki oyuncak ayıya kamera yerleştirdiği ve her şeyi oradan öğrendiği ortaya çıktı. Mehmet Emir, Deniz için giderek daha büyük bir tehlike haline gelirken Yasemin, sonunda Mehmet Emir’in intihar eden karısı Mine hakkında eline geçen bilgileri Deniz’le paylaştı. Deniz, daha sonra Görkem’den aynı konu hakkında Murat’ın da araştırma yaptığını öğrenince kendisine yalan söyleyen Murat ve Yasemin’den şüphelenmeye başladı. Okay, Murat’ı son yaşanan olaylardan dolayı uyarmak için yemeğe davet etti. İkilinin yemeğinde konuşma hiç beklenmedik bir yere gitti ve sarhoş olan Murat, Okay’ın şüpheleneceği şeyler söyledi. Mehmet Emir’den sonra Murat’tan da Yasemin’le alakalı şeyler duyan Okay, Yasemin’e hayatında biri olup olmadığını sordu. Yasemin olmadığını söylese de gerçeklerin ortaya çıkması uzun sürmedi. Deniz, Murat ve Yasemin arasındaki ilişkiyi öğrendi. İkilinin yüzleşmesinin hemen ardından Okay da gerçekleri öğrendi. Deniz, Murat ve Yasemin arasındaki ilişkiyi öğrendikten sonra tek güvendiği ailesini de kaybetti ve büyük bir yıkım yaşadı. Finalde ise Deniz’in yaptığı plan izleyenleri şoke etti. Deniz, Mehmet Emir’i kaçırdı. Deniz’in ne yapacağı merak konusu olurken o anlarda heyecan doruklara ulaştı.

29 EKİM SHOW TV YAYIN AKIŞI

06:00 Bir Başka Güzel

08:15 Bu Sabah

11:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk

12:30 Bir Başka Güzel Hazırlık

13:00 Bir Başka Güzel

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:10 Senin Hayatın

18:45 Show Ana Haber

20:00 Mucize Aşk

22:45 Mucize Aşk

01:30 Cebimdeki Yabancı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.