Yalancı final yapacak! Yalancı dizisi ne zaman bitiyor, neden final yapıyor?

Başrollerini Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci'nin paylaştığı Yalancı dizisi Liar adlı yapımdan ekranlara uyarlanmıştı. Dizi cuma akşamları izleyici karşısına gelirken salıya alınmıştı. 'Yalancı dizisi final mi yapıyor?' sorusu gündeme geldi.
Takip et
Yalancı final yapacak! Yalancı dizisi ne zaman bitiyor, neden final yapıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yalancı dizisinin 9. bölümü ekrana geliyor. Yayın gününde değişiklik yapılan dizinin final kararı aldığı öne sürülmüştü. Dizinin 10. bölümde ekrana veda edeceği öğrenildi. Peki, Yalancı dizisi neden final yapılıyor?

Yalancı final yapacak! Yalancı dizisi ne zaman bitiyor, neden final yapıyor?

YALANCI NEDEN BİTİYOR?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Yalancı dizisi  final yapacak. Dizi ilk olarak cuma akşamları seyirici le buluşuyordu. Yeni dizinin yayına girmesiyle Yalancının yayın günü salıya kaydırıldı. Dizinin reytingler nedeniyle final kararı aldığı düşünülüyor.

YALANCI NE ZAMAN BİTİYOR?

Yalancı dizisi için Show TV kararını verdi. Yalancı dizisi bugüne kadar 8 bölüm yayınlandı 10. bölümde ise ekrana veda edecek. Yalancı dizisinin 9. bölümü bu akşam yayınlanacak. Final bölümü ise 23 Kasım Salı akşamı ekranda olacak.

YALANCI DİZİSİ KONUSU

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

YALANCI OYUNCULARI

Yalancı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi isimler bulunuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.