adplus-dvertising

Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş

Show TV'nin Yalancı dizisinde Mehmet Emir Gürsoy karakterini canlandıran Salih Bademci'nin eşi İmer Özgün de bir oyuncu. Daha önce İstanbullu Gelin dizisinde beraber kamera karşısına geçen ünlü çift herkesin beğenisini kazanmıştı...
Takip et
Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Elveda Rumeli dizisiyle oyunculuğa ilk adımı alan Salih Bademci, 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Hakan Tatlıoğlu karakteriyle hafızalarda yer edinmişti.

Ulan İstanbul dizisinde yardımcı oyuncu olarak yer alan Bademci, Kiralık Aşk dizisiyle kariyerinde başrol olarak ilk kez bir dizide yer aldı.

Bademci, İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Fikret karakteriyle gönüllere taht kurmuştu.

Salih Bademci kendi doğum gününde sevgilisi İmer Özgün’e evlilik teklifinde bulundu.

Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş

Bir anda diz çöken ünlü oyuncu cebinden çıkardığı yüzüğü sevgilisine uzatarak evlilik teklifinde bulundu. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan İmer Özgün teklife ‘evet’ yanıtını verdi.

Yakışıklı oyuncu aynı diziden rol arkadaşı İmer Özgün ile 2015 yılında evlenmişti.

Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş

İklim adında bir de kızları olan Salih Bademci ile İmer Özgün çifti mutlu evlilikleri ile parmakla gösterilen ünlüler arasında.

A post shared by Imer özgün (@imeroy)

Şimdilerde Yalancı dizisindeki Mehmet karakteri ile izleyici ile buluşan Salih Bademci’nin dizide eşi İmer Özgün ile beraber rol alması hayranlarını şaşırttı.

İmer Özgün kimdir?

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girdi.

Mezuniyetinin ardından tiyatro çalışmalarına hız veren Özgün, Cimri, Annemin Cinayet Listesi, Üç Kız Kardeş’le tiyatro kariyerini sürdürdü.

Siyah, Beyaz ve Renkli Tiyatro Topluluğu’nun sahneye koyduğu Yuva ve Senaryo’da sergilediği oyunculuğuyla tiyatro camiasının saygıdeğer ödüllerini kucakladı.

Tiyatro alanında yüksek lisans çalışması da bulunan Özgün, televizyon kariyerini de emin adımlarla sürdürdü.

Dudaktan Kalbe, Kalpsiz Adam, Kavak Yelleri, Hanımın Çiftliği, Annem Uyurken ve İstanbullu Gelin gibi önemli yapımlarda rol aldı.

Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymişYalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş Yalancı Dizisinin Mehmet’i Salih Bademci meğer eşiyle aynı dizideymiş

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.