Yalancı dizisi ne zaman başlıyor belli oldu!

Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin başrollerde yer alacağı Yalancı dizisi seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.
Takip et
Yalancı dizisi ne zaman başlıyor belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Show TV ekranlarının Süreç Film imzalı merakla beklenen dizisi Yalancı’nın yayın tarihi belli oldu.

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük alaka gören Yalancı, 17 Eylül Cuma akşamı izleyiciyle buluşacak.

Yalancı dizisi ne zaman başlıyor belli oldu!

İngiliz dizisi Liar’dan uyarlanan Yalancı’nın yönetmen koltuğunda Hülya Gezer otururken, dizinin senaryosunu Yazıhane ekibi kaleme alıyor.

YALANCI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda; Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’a; İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı adlar eşlik ediyor.

Yalancı dizisi ne zaman başlıyor belli oldu!

YALANCI DİZİSİNİN KONUSU

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise meşhur bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce birlikte çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da yaşamlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.