Yakın arkadaşı için 8 milyon lirayı bir çırpıda sildi

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, bir yatak firması tarafından kendisine sunulan 8 milyon liralık reklam filmi teklifini geri çevirdi. Kaynarca'nın bu reklam yerine, bir arkadaşının sahibi olduğu tekstil şirketini seçtiği, yatak şirketinin ise 4 milyon lira karşılığında Özcan Deniz ile anlaştığı ortaya çıktı.
Takip et
Yakın arkadaşı için 8 milyon lirayı bir çırpıda sildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kurtlar Vadisi dizisiyle ünlenen, son dönemde ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’daki rolüyle gönüllere taht kuran Oktay Kaynarca 8 milyon liralık reklam teklifini elinin tersiyle itti. Sabah gazetesinin haberine göre, bir yatak firması ünlü oyuncuya, reklam filminde oynaması için tam 8 milyon liralık bir sözleşme teklif etti. Ancak Kaynarca yatak firması yerine, yakın bir arkadaşının sahibi olduğu tekstil firmasını tercih etti. Kaynarca’nın oynayacağı bu reklam filminden ne kadar para alacağı ise açıklanmadı. Hemen çekimleri yapılan tekstil firmasının reklamları ilk olarak sosyal medya üzerinden kullanıcılara sunuldu.

ÖZCAN DENİZ 4 MİLYON LİRA ALACAK

Kaynarca’nın teklifini geri çevirdiği yatak firması bunun üzerine bir diğer ünlü oyuncu Özcan Deniz ile anlaşmaya vardı. Şirketin Özcan Deniz ile 4 milyon lira karşılığında sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. Özcan Deniz’in şirket ile 2 yıllık sözleşme imzaladığı öğrenildi. Özcan Deniz’in son olarak rol aldığı İstanbullu Gelin isimli dizi geçtiğimiz günlerde final yapmış, Deniz bunun üzerine yeni projelere yelken açmıştı. Yatak firması reklamının henüz çekilmediği, önümüzdeki günlerde televizyonlarda yayınlanacağı belirtildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.