Yakalanmamak İçin Polise Biber Gazı Sıktılar!

İstanbul’da bir markete operasyon düzenleyen polisler hırsızların biber gazına maruz kaldı. Olay yerinden kaçmak isteyen hırsızlar polislerin kolunu ısırarak polislere karşı geldi.
Yakalanmamak İçin Polise Biber Gazı Sıktılar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da üst üste yaşanan hırsızlık olayını inceleyen polis ekipleri şüphelileri takibi sırasında markette yakaladı. Operasyon düzenlenen markette bulunan şüpheliler polise karşı koymak için biber gazı sıktı. 7 tane kamyonun çalınması üzerine başlatılan operasyonda Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri kimliğini belirlediği şüphelileri yakalamak için takibe aldı.

Takip sırasında Kâğıthane’deki bir markete giren şüphelilere polis ekipleri operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda polis ekiplerini gören şüpheliler polise biber gazı sıkmaya başladı. Şüphelilerden bazıları da kendisini gözaltına almak isteyen polis ekiplerinin kolunu ısırdı. Olayın ardından 3 kişi gözaltına alındı.

BEĞENDİKLERİ HER ARACI ÇALMIŞLAR

Ekipler tarafından merkeze götürülen şüpheli Gökhan G. (22)’nin otomobil hırsızlığından 22 sabıkasının olduğu öğrenilirken diğer şüphelilerinde hırsızlık sabıkalarının olduğu öğrenildi. İtiraflar sonucunda ekipler hırsızların her beğendiği aracı çaldığı bilgisine de ulaştı.

Kargo paketlerini de çalan hırsızlar sorgunun ardından mahkemeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.