Yahya Üstün kimdir, Yahya Üstün kaç para maaş alıyor?

41 tane ayrı şirkette çalıştığı iddia edilen Bilal Erdoğan'ın eski arkadaşı Yahya Üstün ile ilgili arka arkaya gelen haberler sonrası internette Üstün'ün geçmişi araştırmaya başlandı. Yahya Üstün kaç yaşında, ne mezunu? haberimizde.
Takip et
Yahya Üstün kimdir, Yahya Üstün kaç para maaş alıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk Hava Yoları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstü, “TMSF tarafından atandığım Kaynak Holding ve alt şirketlerindeki Yönetim Kurulu Üyeliği görevim için toplam 7000 TL maaş almaktayım” dedi.

Yahya Üstün kimdir, Yahya Üstün kaç para maaş alıyor?

1985 yılında İstanbul’da doğan Yahya Üstün, yükseköğrenimini 2011 yılında Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel iletişim Tasarımı Bölümünde tamamladı.Üniversite eğitimiyle eş zamanlı olarak giriş yaptığı medya sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev alan Üstün, 2012 yılında ATV’nin Londra Temsilciliğine atandı.

Bir yıl süresince buradaki görevini ifa etmenin yanı sıra, Londra’da medya ve iletişim alanında faaliyet gösteren önemli uluslararası kuruluşlarda çeşitli akademik programlara katıldı. 2014 ve 2016 yılları arasında, ATV Avrupa’nın Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürdü.

Yahya Üstün kimdir, Yahya Üstün kaç para maaş alıyor?

2016 yılı Ocak ayı itibariyle Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği görevini icra etmektedir. Aynı zamanda, çok sayıda spor kulübü ve federasyonda yönetim kurulu üyeliği pozisyonunda görev alan Yahya Üstün, iyi düzeyde İngilizce ve temel seviyede Arapça bilmektedir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.