Yahudi Mafyası Meksika’da Hortladı!

Bir restoranda yemek yiyen iki İsrailli herkesin gözü önünde kurşunlandı. Ülke polisi bunun bir mafya hesaplaşması olduğunu düşünüyor.
Takip et
Yahudi Mafyası Meksika’da Hortladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Suç örgütlerinin hesaplaşmalarıyla sürekli dünya gündemine oturan Meksika’da yine benzer bir olay yaşandı. Ancak bu kez gündeme gelen Meksika Mafyası değil Yahudi mafyası oldu. Başkent Meksiko City’de bulunan bir alışveriş merkezindeki lüks restoranda yemek yiyen iki kişi kurşunlanarak öldürüldü.

Herkesin gözü önünde ve gündüz vakti gerçekleşen bu suikastın ardından güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri peruk takan kadın saldırganı kıskıvrak yakaladı. Polislere, öldürdüğü kişileri tanımadığını söyleyen kadın “Benim insan öldürme tutkum var. Bunun önüne geçemiyorum. Başkalarını da öldüreceğim” dedi. Ancak bu ifadeler polise çok da inandırıcı gelmedi. Soruşturmayı derinleştiren Meksika polisi kadının profesyonel bir suikastçı olduğunu belirledi.

POLİSE GÖRE 3 KİŞİ DAHA VAR

Açıklamaya göre kiralık katil İsrail’deki ünlü bir mafya grubundan emir alarak bu cinayetleri işledi ve karşılığında 1 milyon dolar aldı. Öldürülen iki kişinin de Yahudi mafyasının önemli simalarından olduğu belirtildi. Polis, saldırganın en az 3 suç ortağının bulunduğunu belirlediklerini söylerken bölgedeki tüm güvenlik kameraları inceleme altına alındı. Tutuklanan kadının ise suç örgütleriyle bağlantıları çözülmeye çalışılıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.