Yağmur Taktaş Kimdir?

Futbolcu Emre Mor’un attığı mesajları ifşa eden Yağmur Taktaş son günlerde konuşulan isimlerden biri. Yağmur Taktaş kimdir, mesleği, eğitimi nedir gibi merak edilen soruların cevapları haberimizde

Doğum Tarihi: 1996

Doğum Yeri: Adana

Eğitimi: Adana Anadolu Lisesi mezunu

Burcu: Balık

Mesleği: Sosyal medya hesapları reklam

“İşte Benim Stilim” yarışması ile geniş kitleler tarafından tanınmaya başlayan Yağmur Taktaş sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Dünya starlarıyla sürekli görüşüyorum diyen Taktaş reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek kendine ünlülerden gelen mesajları ifşa etmesiyle tanınıyor.

Emre Mor, “Beni yine görmezden geleceksen bir daha yazmayacağım” dese de Yağmur Taktaş’tan yüz bulamadı. Daha öncesinde de Taktaş’ın nerede olduğunu öğrenmek istemiş ve bir fotoğrafını da ona atarak ”aklımın içinde neler var” şeklinde bir mesaj atmış. Yağmur Taktaş’a daha önce de Van Der Wiel mesaj atmıştı.

Alışveriş yapmak, yemek yemek, yemek yapmak, arkadaşlarıyla sosyal aktiviteler yapmak en sevdiği şeyler arasında. Yağmur yılın ara ara bölümlerinde fitnessa yoğunlaşır. Gözlükler ve şapkalar Yağmur’un vazgeçilmezleri arasında. Yumurtaya alerjisi var, asla yemiyor. Moda ve alışveriş bağımlısı. Dergi karıştırmak araştırmak ve bulmak tam ona göre.

Sosyal medyada kendisi için yapılan bazı yorumlar işte şöyle:

– Nihal candanın kankası yağmur taktaş…

– Emre Mor ile mesajlarını ifşa eden Yağmur Taktaş: Emre Mor ile o mesajlardan sonra bir araya geldik. Mesajlar ortada, dünya starlarıyla konuşuyorum. Evinde görüşmeyi teklif etti, ben de hayır dedim. Oyun falan öyle şeyler konuştuk. Küçük erkeklerden hoşlanmıyorum.

-Çocuğu kullanarak ünlü olma çabanı itiraf edebilmen de bi erdemlilik alkışlıyoruz seni

Yağmur Taktaş Kimdir? Yağmur Taktaş Kimdir? Yağmur Taktaş Kimdir? Yağmur Taktaş Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı