Yağmur Sarnıç Hapis Cezası Aldı!

Eski futbolcu Emre Aşık ile olaylı boşanması devam eden Yağmur Sarnıç'tan gelen son dakika haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Düzce'de yapılan jandarma kontrolünde 'dur' ihtarına uymayıp kaçan, daha sonra yakalanan Sarnıç ve Erdi Sungur, burada da hakaret içerikli ifadeler kullanıp sorun çıkardı. Mahkeme, ikili hakkında kararını verdi.
Takip et
Yağmur Sarnıç Hapis Cezası Aldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cezaevi firarisi sevgilisi Erdi Sungur ile birlikte Emre Aşık’ı öldürmek için cinayet planı yaptığı iddiasıyla Düzce Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Yağmur Sarnıç’a ‘jandarmaya direnmek’ ve ‘hakaret’ suçlamasıyla da dava açılmıştı.

Sabah gazetesinin haberine göre; davayı karara bağlayan mahkeme, Sarnıç ve Sungur’a ‘kamu görevlisine görevini yaptırmamak için direnme’ suçundan 1 yıl 3 ay hapis cezası verdi.

Emre Aşık ile boşanma davası devam eden Yağmur Sarnıç, ‘kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret’ suçundan da 1 yıl 6 ay 22 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Yağmur Sarnıç Hapis Cezası Aldı!

ADLİ PARA CEZASINA ÇEVRİLMEDİ!

Mahkeme, cezaya ilişkin herhangi bir erteleme veya hükmün açıklanmasını geri bırakma yoluna gitmedi. Cezanın adli para cezası gibi başka bir cezaya çevrilmesine de yer olmadığı kaydedildi.

Mahkemenin verdiği karar istinaf ve temyiz incelemesinin ardından onanıp kesinleşirse; Yağmur Sarnıç, cezanın infazı için hapse girecek. Sarnıç’ın başka davalardan aldığı cezalardaki erteleme kararları da bozulup infaz edilecek.

Yağmur Sarnıç Hapis Cezası Aldı!
KELEPÇELİ ELİYLE YARALADI

Erdi Sungur ve Yağmur Sarnıç’ın ceza aldığı olay şöyle gelişti:
Düzce’nin Gülormanı Köyü’nde jandarma görevlilerin önleyici kolluk faaliyeti gerçekleştirdikleri sırada, Sungur ve yanında bir kişinin olduğu araç ihbarı yapıldı.

Sungur ‘dur’ ihtarına uymayarak, jandarma görevlisi Gökhan K.’nın üzerine aracı sürdü. Gökhan K., kendisini yana atarak aracın altında kalmaktan kurtuldu.

Erdi Sungur, araçla görevlinin eline çarpıp kaçtı. Daha sonra saklandıkları adreste yakalanan ikili, burada da jandarmaya direndi.

Sarnıç, “Hepinizi Allah belasını versin! Çoluğunuzdan, çocuğunuzdan çıkar, pislikler” diyerek hakaret etti. Ardından elinde takılı bulunan kelepçeyle jandarma görevlisi Alperen A.’nın başına vurup onu yaraladı.

Yağmur Sarnıç Hapis Cezası Aldı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.