Xiaomi’den Rakipsiz Taşınabilir Batarya!

Xiaomi, henüz hiçbir markanın rakip olamayacağı Black Shark Powerbank’i tanıttı. 18 W hıza sahip taşınabilir şarj aletinin 10.000 mAh’lık kapasitesi bulunuyor.

Xiaomi, 10.000 mAh’lık kapasiteyle piyasaya süreceği yeni taşınabilir bataryasını tanıttı. Black Shark Powerbank adlı yeni cihaz 18 W hıza sahip olacak. Yeni şarj aleti fiyatıyla da mobil oyun tutkunlarını memnun etti.

Son yıllarda giderek güçlenen mobil oyun piyasası, oldukça yüksek bir kitleye hitap etmeye başladı. Kısa bir süre önceye kadar PUBG isimli oyun belli bir zümrenin oynadığı bir bilgisayar oyunuyken, mobil versiyonunun çıkmasıyla birlikte adını herkese duyurdu. Bu tarz oyunların ortak özelliği ise, telefonun şarjını çok hızlı tüketmesi.

REKABETİ BİTİREN CİHAZ

Hal böyle olunca firmalar taşınabilir bataryalar için büyük bir rekabete girdi. Bu rekabette şimdilik son noktayı koyan firma ise Xiaomi oldu. Xiaomi tam 10.000 mAh kapasiteli ve 18 W hıza sahip yeni Black Shark Powerbank’i tanıttı. Bu şarj aleti, yine Xiaomi’nin kendi oyuncu telefonu olarak piyasaya sürdüğü Black Shark 2 modelini 1 saat içerisinde yüzde 100 şarj edebiliyor.

Xiaomi Black Shark Powerbank dünya genelinde 16 dolar gibi ucuz bir fiyata satışa sunulacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı