adplus-dvertising

WINK (WIN) coin nedir? Wink (WIN) Coin Avantajları ve Dezavantajları Ne?

WIN coin, Tron blok zinciri çevresinde toplanmış bir kripto para birimidir. USDT işlem çiftinde en düşük fiyattan işlem gören coin olma özelliğine sahip olan WINK projesi, pek çok yatırımcının ilgisi sonrası fiyatında artış yakalayan coinler arasında yer aldı. Pasif coin kazancı elde etmek için tercih edilebilen WIN Coin avantajları ve dezavantajları. Artışı ile dikkat çeken WINK projesi...
Takip et
WINK (WIN) coin nedir? Wink (WIN) Coin Avantajları ve Dezavantajları Ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Son günlerde popülerliği artan ve hakkında daha sık haberleri yapılan “WIN token” en sık aranan terimlerden biri haline geldi.

Analistlere göre WIN Coin hızlı bir yükselişe girdi. Analistlere göre fiyat dalgalanmaları olsa bile 2021 ikinci yarısında değerine değer katacak. 2021 yaz aylarında BTC ile birlikte değer kazanması beklenen Win Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini gösteren analist yorumları yazımızda…

WINK (WIN) coin nedir?

Davranışsal madencilik, yenilikçi bir token ekonomi tasarımı ve diğer teşvik mekanizmaları yoluyla WINk, kaliteli bir oyun deneyimi sağlamaya adanmış tam bir ekosistem oluşturdu.

WINK (eski adıyla TRONbet), kullanıcıların birden fazla blok zinciri ekosisteminde oynamasına, sosyalleşmesine ve pay almasına olanak tanıyan bir oyun platformudur . Bununla birlikte, birincil blok zinciri ekosistemi, Tron blok zinciri etrafında toplanmıştır.

Sayesinde davranışsal madencilik, yenilikçi token ekonomisi tasarımı ve diğer teşvik mekanizmalarının, göz inşa etti kaliteli bir oyun deneyimi sunmak için adanmış tam bir ekosistem .

Ayrıca, geliştiricilerin, benimsemeyi teşvik eden merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmalarına ve son kullanıcıları WINk ekosistemine aktif paydaşlar olarak katılmaya teşvik etmelerine olanak tanır .

WIN jetonları, TRON üzerinde çalışan TRC-20 jetonlarıdır . WINk platformunda, geliştiricilerin ve kullanıcıların katılımını teşvik etmek için WIN jetonları kullanılır .

Tron tabanlı WINk; birden fazla blockchain ağında kullanıcıların oyun oynamasını, sosyalleşilmesini ve getiri sağlanmasını hedefleyen bir dApp platformudur. Ağ, geliştiricilerin dApp kurmasına olanak tanır.

21 yaş üzerindekilere hizmet veren platform, platformdaki oyunların yasal düzenlemelere uygun şekilde oynandığını belirtiyor. Platformun GC Curacao ve Costa Rica’dan lisansı bulunmaktadır.

WINk, Binance Smart Chain üzerinde BLINK isimli bir platforma sahiptir. Ağın 2021 yol haritasında; NFT platformu oluşturma, Blink için yeni dApp oyunu çıkarma, turnuvalar ve çeşitli teknik güncellemeler yer alıyor.

WINk, yüksek kaliteli merkezi olmayan uygulamaların (DApps) tutarlı bir şekilde tanıtılması yoluyla lider bir blok zinciri oyun platformu olarak pazardaki konumunu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu, WINk ekibinin oyun / ekosistem tasarımı deneyiminden yararlanılarak ve diğer geliştirme ekiplerinin ve kullanıcıların benzersiz bir yönetişim mekanizması aracılığıyla platformun büyümesine ve yönüne rehberlik etmesine olanak sağlayarak başarılacaktır. Platform WINk, benzersiz ve çekici bir kullanıcı deneyimi sağlar:

Denetlenebilir akıllı sözleşmeler: Oyunların arka ucu herkesin görebileceği bir akıllı sözleşmede konuşlandırıldığı için akıllı sözleşmeler denetlenebilir. Örneğin, çevrimiçi oyun platformlarında şeffaflık açısından büyük faydalar sağlayabilir.

Kendi kendine saklama: Çoğu oyun, kullanıcıların fonlarının tam velayetini korumasına izin verir.

Token ödülleri: Kullanıcılar, oynadıkları için kriptografik tokenlar ve diğer ödüller alacak.

Aşağıda, jetonun temel kullanım durumlarının kapsamlı olmayan bir listesi verilmiştir:

Kazanma Gücü Kazanma: Token sahipleri, WIN jetonlarını stake etmek için Kazanma Gücü alır.

Saklama: Çoğu oyun, kullanıcıların fonlarının tam velayetini korumasına izin verir.

Etkinlikler: Topluluğun katılımını sağlamak için sosyal özellikler ve özel etkinlikler gerçekleştirilecektir.

Ortaklıklar: DApp gelişimini ve kullanım genişlemesini desteklemek için TRON ve BitTorrent aracılığıyla isim-marka ortaklıkları.

Airdrop’lar: Token sahipleri WIN airdrop’lar için uygundur.

Windropp stake etme: Oyun platformuna bağlı tüm DApp’ler “WinDrop” programı aracılığıyla kazançların bir kısmını WIN token sahipleriyle paylaşabilir.

Yönetim hakları: Jeton sahipleri, yerleşik yönetişim mekanizması aracılığıyla platformun hem gelişimini hem de yönünü etkileyebilir.

Kaynak yanmaları: Token sahipleri WIN’i stake ederek işlem maliyetlerini azaltabilir.Özel fırsatlar ve deneyimler: Jeton sahipleri, ünlü poker turnuvaları veya araba hediyeleri gibi özel etkinliklere katılabilir.

Oynanış bonusları: büyük kullanıcı tabanlarına hizmet eden yüksek hacimli oyuncular ve dApp’ler, her işlem için avantajlar elde eder. Örneğin, avantajlar arasında doğrudan indirimler, artan ödemeler veya hızlandırılmış madencilik oranları yer alabilir.

Topluluğun katılımını sağlamak için sosyal özellikler ve özel etkinlikler (örneğin, Hayırseverlik oyunları).

DApp geliştirmesini ve kullanım genişlemesini desteklemek için TRON ve BitTorrent aracılığıyla isim-marka ortaklıkları.

Kullanıcılar fonlarının sorumluluğunu ellerinde tuttuklarından ve geliştiriciler şeffaf DApp’ler dağıtabildiğinden, WINk’in takım temel odak noktası kullanıcı üzerindedir. Özel WIN token ve “play-to-mine” modları gibi yenilikler, sadık ve kararlı bir hayran kitlesine sahip bir platform oluşturarak VIP kullanıcıları sevindirmeye çalışır.

WINk, kullanıcılar ve hacim açısından 1 numaralı dApp’dir.

Ekiplerin projelerini sorunsuz bir şekilde entegre etmelerine veya sıfırdan benzersiz oyun dApp’leri oluşturmalarına olanak tanıyan geliştirici araçları ve API’leri içerir.

Netice olarak WIN tokenı, TRON blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir TRC-20 yardımcı program tokenıdır. WINk platformu içinde WIN, önemli paydaşlardan, yani geliştiricilerden ve kullanıcılardan aktif katılımı teşvik etmek için kullanılan bir tokendır.

WINk (WIN) Platformu

Merkezi olmayan finans, geçtiğimiz yıl popülaritesini artırdı. Bunun yanında Etheruem ağındaki artan aktivite sonunda gas ücretlerinde sürdürülemez ani artışlara ve ciddi ağ tıkanıklığına yol açtı. Bu hızla artan gas ücretleri, ortalama perakende yatırımcının, staking gibi en basit protokol etkileşimlerine bile katılmasını zorlaştırdı. Bu sebeple yatırımcılar yield farming ve diğer DeFi fırsatları sunan Ethereum tabanlı olmayan ağları aramaya başladı. İşte bu noktada WINk (WIN), kullanıcıların yerel WIN token’ını kullanarak birden fazla blockchain ekosisteminde varlıkları oynamasına, sosyalleşmesine ve hisse almasına olanak tanıyan Tron tabanlı (TRX) bir oyun platformu karşımıza çıkıyor.

WINk protokolü ile etkileşim kurmak, yaklaşık 8 TRX ile bir Tron cüzdanı gerektirir ve bu şu an ki fiyatta yaklaşık 0.92 dolar’dır. Ethereum’daki işlem başına yüksek ücretler ile karşılaştırıldığında, birkaç gün içinde bir dolar’dan daha az bir fiyata birden fazla işlem yapma yeteneği, platformu ortalama bir yatırımcı için oldukça çekici hale getiriyor. Pek çok DeFi platformuna benzer şekilde, WINk’in platformu, token staker’larının bu oyunlarda gerçekleşen aktiviteden elde edilen gelirlerin bir kısmını kazanmasına olanak tanıyan TRONbetDice (DICE) ve TRONbetLIVE (LIVE) dahil olmak üzere ekosistemdeki token’lar için birçok staking fırsatına sahiptir.

Bunların yanında Binance Research‘te yer alan makaleye göre daha merkezi oyun platformlarının aksine, TRON tabanlı WINk platformu benzersiz ve çekici bir kullanıcı deneyimi sağlıyor

WIN Token

Bu bilgilerin yanında, yatırımcıları ilgilendiren bir diğer önemli konu WIN token’ı ve son zamanlardaki devasa yükselişi. Yukarıda da belirttiğimiz üzere WIN, platformun yerel token’ı.

Token halihazırda Binance, KuCoin, Poloniex, HitBTC gibi popüler borsalarda işlem görüyor. WIN 0.00190400 dolar gibi düşük bir maliyetle yatırımcıların gözdesi haline gelmiş durumda. Token 1 haftada %386, 1 ayda ise yaklaşık %583 oranında değer kazandı.

Küçük yatırımcılar Ethereum ağı dışındaki seçenekleri ararken WIN gibi projeler dikkat çekiyor.

Ağın yerel tokenı WIN; ağlar arası bağlantı kurma, staking, topluluk faaliyetleri, oyun içi işlemler ve sosyalleşme gibi amaçlarla kullanılır. Ayrıca WIN token sahibi kullanıcılar, günlük yapılan droplar ile TRX, USDT, BTT ve BNB kazanabilirler.

WIN WINk coin’in token dağıtım modeli de oldukça şeffaf bir şekilde açıklandı. WINK projesinin açıkladığı token dağıtımı şu şekilde sıralanabilir:

FTE Ekibinin Harcamaları: %55
Pazarlama ve reklam: %15
Yasal Süreçler ve Lisans Alma %13
İşlemsel Masraflar: %5
Ortaklıklar ve Topluluk Gelişimi: %5
Ekipman ve Yazılım: %4
Ürün Geliştirme: %4

WINk Topluluğu

Bir kripto para birimi projesinin benimsenmesini artırmak için öncelikle topluluk genelinde farkındalığın olması gerekir. Bir proje için farkındalık oluşturmanın en iyi yolu, geniş ve aktif bir topluluktur. WINk topluluğu da hâlâ TronBet günlerinden elde ettikleri oldukça makul bir topluluk boyutuna sahipler. Örneğin, yaklaşık 29 bin takipçisi olan bir Twitter hesapları var. Bununla birlikte, WINk’in sahip olduğu en büyük farklılıklarından biri, Tron üzerine inşa edilmiş olması. Tron’un kurucusu Justin Sun, üretken bir isim olarak bilinir.

Wink Coin Nasıl Alınır?

WIN tokenın toplam arzı 999 milyar olurken dolaşımdaki arzı 766 milyardır. WIN’i listeleyen borsalar arasında; Binance, Digifinex, HitBTC, TronTrade, MXC, WazirX, KuCoin, Gate.io, Poloniex, Bithumb Global, LBank, JustSwap, DragonEx, FinexBox, HBTC, BitZ bulunmaktadır.

Wink (WIN) Coin almak için Pooniex, Binance, KuCoin, Bithumb Global, WazirX, Coin DCX, DigiFinex, JustSwap, Dcoin, PoloniDEX, HitBTC, HBTC kripto para borsası platformlarından herhangi birine internet üzerinden erişim sağlanır. Ana sayfa bölümünden “yeni kayıt ol“ sekmesine tıklanır. Yansıyan tabloya e-posta ve talep edilen kimlik bilgileri yazılarak, onay verilir.

Bu adımlar sonunda kripto para hesap açılışı tamamlanır. Yeni sayfa üzerinden “hesaba para yatır“ sekmesine girilerek, kredi kartından veya banka hesabından kripto para hesabına para gönderilir. Sıradaki ekran görüntüsünde “kripto para alım“ sekmesine giriş gerçekleştirilir. Son pencerede görüntülenen listeden WIN kripto para birimi ve alınmak istenilen miktar tercih edilip, alım emri tanımlanır. Alınan WIN Coin miktarı hesapta görüntülenir.

WINK (WIN) coin nedir? Wink (WIN) Coin Avantajları ve Dezavantajları Ne?

Wink (WIN) Coin Fiyatı

Şuan itibari ile 1 WIN coin fiyatı 0,020 TL. Döviz cinsinden ise 0,002 Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Wink fiyatı 24 saatte % 39.333 arttı.

WIN Coin fiyatını piyasa volatilitesine bağlı olarak her an değiştirebilir. Bunun için alım-satım öncesinden anlık fiyat takibi yapılmalıdır.

WINK (WIN) coin nedir? Wink (WIN) Coin Avantajları ve Dezavantajları Ne?

Wink (WIN) Coin Yorum

Wink (WIN) Coin yorumlarında pozitif ifadelere yer verilmiştir. Analistler WIN Coin’in oyun içinde kullanım niteliğini aştığını belirtirler. Onun asıl amacının TRON ağıyla entegre şekilde staking sağlamak olduğunu vurguluyorlar. Bu amacına ulaşan WIN Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerde öne daha fazla çıkacağını yorumlarında paylaşıyorlar.

WIN Coin yatırımcıları ise sadece staking üzerinden değil, eğlenceli modlar üzerinden de WIN Coin kazanabildiklerini belirtiyorlar. İnternet kullanıcıları TRON üzerinden farklı oyunlara dahil olarak alım-satım yapmadan hediyeler üzerinden WIN Coin kazanma yoluna da gidebildiklerini ifade ediyorlar.

WIN Coin Geleceği

Wink (WIN) Coin, DeFi ekosistemine uyumlu çalışabilmesi sebebiyle geleceği parlak görülen bir kripto para birimdir. Kredi verme, pasif gelir elde etme alanlarından tercih edilen WIN Coin’in 2021 ilk yarısını %14 değer kazanımıyla kapayması bekleniyor. Analistler onun 2021 sene sonunda 0,00054 dolarlık fiyat değerine ulaşabileceğini belirttiler.

Geleceğine bakıldığında sene sonunda fiyat artışı görülen WIN Coin’in DeFi ekosisteminde staking alanında güç kazanacağı belirtildi. 2022 senesi başında fiyat çıtasının yükselişi ile sunacağı pasif gelir oranınında aynı yönde artması bekleniyor.

Wink (WIN) Coin Avantajları Neler?

WIN Coin’in en büyük avantajı riskten kaçınarak coin kazanmak isteyen yatırımcılara hitap etmesidir. Oyun oynayarak ödüller üzerinden coin kazanmayı mümkün kılar. Cüzdanında WIN Coin kitleyenler, belirli vade sonunda WIN Coin kazancı elde etme avantajına sahiplerdir.

Likiditesi farklı borsalarda işlem görür. Buna bağlı olarak yüksek oranlı çıtada olmasa dahi arbitraj üzerinden kısa vadede kar elde etme avantajını sunar. TRC-20 tabanlı kripto para cüzdanlarının masaüstü ve donanım tipleriyle çevrimdışı saklanabilir. Bu durumda ağ saldırılarına karşı tam korunma avantajını kazandırır. Cüzdanlar arası düşük masrafla, sınır ötesine transferi yapılabilir.

Wink (WIN) Coin Dezavantajları Ne?

WIN Coin dezavantajı merkeziyetsiz finansal işlemlere yönelirken yüksek bir fiyat rakamını sunamamasıdır. DOT, LINK gibi aynı işlemleri sunan altcoinlerden çok daha düşük pasif geliri sunar. BTC ve ETH yatırımı üzerinden yüksek karı kısa vadede elde etme amacı olan yatırımcı kitlesine hitap etmez.

Kripto para borsalarındaki sanal cüzdanlarda saldırıya maruz kalma riski bulunur. Fiyat oynaklığı her kripto parada olduğu gibi WIN Coin’de de önde yer alır. Bu dezavantajların etkisini azaltmak için çevrimdışı saklama ve anlık fiyat takibiyle alım-satım tercih edilir.

WINk (WIN) Coin Analistler Ne Diyor?

WINk (WIN) Coin Lark Davis ve Aayush Jindal gibi önemli analistlerin gündeminde kendisine yer bulan kripto para. 2021’de kendini daha iyi tanıttığı düşünülen WIN Coin’in DeFi protokollerinden ve TRON ağından aldığı güçle yükseleceği tahmin ediliyor.

Credible Crypto Yorumu

Credible Crypto, ilk analizinde WIN Coin’in senenin ikinci yarısında 0,00054 dolar seviyesine çıkacağın belirtmişti. WIN Coin ise analizin beklentisini aşarak ikinci yarıdan önde 0,00055 dolar düzeyini gördü. Credible Crypto WIN Coin’in 2021 ikinci bölümüne kadar alım taleplerinde doygunluğa ulaşamayacağını açıklıyor. Bunun ise artan alım talebine bağlı 0.00060 dolara en yakın fiyatı oluşturacağını belirtti.

Analist WIN Coin’in gelecekte önemli bir noktada olacağını düşünür. DeFi protokol ile uyum içinde çalışan WIN Coin’in daha fazla yatırımcı tarafından benimsendiği belirtti. Özellikle merkeziyetsiz borç verme alanında en çok tercih edilen altcoinlerden biri olacağını düşünüyor.

Analist WIN Coin’in Bitcoin fiyat artışından etkilendiğini dile getirdi. Bitcoin artışının devam etmesi halinde WIN Coin’in yakından izlenmesi gerektiğini aktarıyor. Diğer yandan analist 2021 yılı Ağustos ayına en yakın dönemde BTC için 80 bin dolar fiyat değerine artışın gündemde olduğunu, WIN Coin ve diğer altcoinlerin artışa geçeceğini vurguladı.

WalletInvestor Analistleri WIN Coin Gelecek Yorumu

WIN Coin’in 2021 yılı ikinci yarısında 0.0058 dolar fiyat değerinin üstünde olacağını düşünüyorlar. WIN Coin’i DeFi protokolünden güç alarak yükselecek altcoinler arasında görüyorlar.

Analistler artışın 2021 ikinci yarısına giriş ile dalgalı fiyatlara yerine bırakacağını ardından fiyat artışın ikinci yarı içinde geleceği düşünüyorlar. WalletInvestor analistleri, WIN Coin için gelecekte en parlak dönemin 2023 ikinci yarısı olacağını açıkladılar. Bu evre ardından 1 dolarlık fiyata en yakın konuma ulaşılabileceğini belirttiler.

WalletInvestor analistleri WIN Coin’in gelecekte DOT, LINK gibi altcoinler’in yanından adından söz etmesini bekliyorlar. 2024 senesinde WIN Coin’in medyada daha fazla yer alan bir altcoin haline geleceğini belirttiler.

Lark Davis WIN Coin Geleceğini Yorumladı

Lark Davis, WIN Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerin tümünde kullanılabildiğini vurguluyor. Buna bağlı olarak geniş bir yatırımcı kitlesini elde edeceğini belirtti. 2021 senesinde %36’yı geçen periyodik değer kazanımlarını yapan altcoin’in gözleri üzerine çektiğini belirtti. Yeni alım talepleri ile WIN Coin’in 2021 yıl sonunda 0.00058 dolar seviyesinin üzerine çıkacağını açıklıyor.

WIN Coin’in geleceğine bakıldığında 2021 yılsonu fiyat artışı ardından düşüş trendini öngördüğünü belirtti. 2022 başında WIN Coin fiyatının tekrar 0.00052 ile 0.00056 bandı arasında olabileceğini belirtti.

Analist WIN Coin yükselişinin BTC’den artışından etkilendiğini belirtti. Bu kapsamda 2021 ikinci yarısında sırada 0.00075 dolarlık fiyat düzeyinin aşılacağını düşünüyor. 1 dolarlık fiyat hedefi için hala 2022 yılının erken olduğunu belirtiyor.

Aayush Jindal WINk Yorumu

Aayush Jindal, WIN Coin’in 2021 senesi ilk yarısını %35 ‘lik değer kazanımının üzerinde bir noktaya çıkarak kapatacağını açıklıyor. WIn Coin için geleceğe yönelik değerlendirme yapan analist sene sonunda WIN Coin’in yatırımcılara kar sunacağını belirtti. 2021 sonunda WIN Coin’in 0.00060 dolar bandına en yakın konumda olacağını açıkladı.

Ünlü analist WIN Coin’in önümüzdeki 2 sene içinde 1 dolar fiyata ulaşabilecek bir tabloyu henüz çizmediğini vurguladı. Özellikle bilgisayar oyuncularından yoğun ilgi görmeye başlayan bu teknolojik altcoin’in kendini en popüler hale getirmek için bir geçiş evresinde olduğunu ifade ediyor.

Bu dönem içinde WIN Coin’in fiyat beklentilerini çoktan aştığını belirtti. Analist 2022 senesinde WIN Coin’in 0.00081 dolar bandına ulaşacağını düşünüyor. Gelecekte ise staking işlemlerinin yıldızı olacağını belirtiyor.

Kaleo WINk Geleceğini Değerlendirdi

Analist WIN Coin’in gelecekte oldukça başarılı bir altcoin olacağını vurguluyor. 2022 yılının 1 dolarlık rekor fiyat için erken olduğunu belirtti. Ancak 2021 ilk tarı sonuna doğru ortaya çıkan tabloya bakıldığında WIN Coin’in bu hızla 2025 yılına en yakın dönemde 1 dolar olacağını belirtti

Kaleo, WIN Coin’i oldukça başarılı bulan kripto para analistlerinden oldu. WIN Coin incelendiğinde 2021’de Bitcoin artışlarına göre şekil alan hızlı bir altcoin modelinin gözlemlendiğini belirtti. Sene için BTC’nin tablolara %36 değer kazanımı yansıttığı anda aynı oranda artışın WIN Coin üzerinde görüldüğünü açıklıyor.

Kaleo, WIN Coin hakkında en yüksek fiyat tahminlerini gerçekleştiren analistler arasından yer alıyor. Anonim analist son analizinde WIN Coin’in 2021 yılı ikinci yarısında yakın dönemde 0,00061 doların üzerine çıkacağını ifade etmişti. Bu tahminiyle WIN Coin yükselişine nokta atışını yapan analist yeni hedefin ise 0,00070 doların üstü olduğunu ifade ediyor.

Crypto Crow WIN Coin Yorumu

Crypto Crow, 2021 ilk yarısının sonunda WIN Coin’in kendini fiyat artışıyla güçlendireceğini belirtti. En az %33’lük değer kazanımının gündeme geleceğini vurguluyor. Analist, 2021 senesi tamamlanmadan WIN Coin’in 0.00059 dolar bandına ulaşacağını belirtiyor. Bu yüzden ilk yarıdaki sakin fiyat değerlerini alım için bir avantaj olarak görüyor.

WIN Coin geleceğinden söz eden analist, dolarlık rekor fiyatın şimdilik uzak olduğunu açıklıyor. 2022, 2023 ve 2024 yılbaşında 1 dolarlık fiyatın görülme ihtimalinin az olduğunu belirtti. Uzun vadede 2024 ikinci yarısında 1 dolarlık fiyata en yakın noktanın oluşabilme ihtimalinin daha fazla olduğunu vurguluyor.

CoinSwitch Analistleri WINk Tahmini

CoinSwitch analistleri WIN Coin’in 2021 yılı ilk yarısı tamamlanmadan 0,00059 dolar değerine yükselmesini bekliyorlardı. Bu değeri kıran WIN Coin’in için değer kazanımının devam edeceğini belirttiler. Analistler WIN Coin’in çarpıcı bir şekilde fiyat yükselişine gittiğini ve 2021 ikinci yarısından 0,00072 dolarlık değerin üzerine ulaşabileceğini belirttiler.

CoinSwitch analistleri WIN Coin’in pasif gelir elde etmek isteyenler için büyük fırsatlar sunduğunu açıklıyor. Likidite havuzlarında ve kripto para cüzdanında WIN Coin kitleme üzerinden yeni coin kazancı elde etmek isteyenlerin 2021 senesinde yükseliş gösterdiğini belirttiler.

Onlar ile iletişime geçen birçok yeni yatırımcının WIN Coin’, TRON ağında kullanmayı seçtiğini açıkladılar. Yönetişim token’ı üzerinden daha fazla oy verme hakkına sahip olmak isteyenlerin ve pasif gelir elde edeceklerin alımlarıyla WIN Coin’in artışa gideceğini düşünüyorlar. Son grafik analizlerine göre WIN Coin’in 2021 yılı tamamlanmadan 0.00059 doların üzerine çıkacağını belirttiler.

WINk COİN REKOR KIRDI!

WINkcoin 4 Nisan saat 09:56 itibariyle yüzde 250’ye yaklaşan primle 0.00212 dolardan işlem görüyor. Zirve seviyesi 0.002222 düzeyinde bulunuyor.

Bitcoin’in 2009’da gelişi, dijital para birimleri için taşkın kapılarını açtı. Piyasaya sürüldüğünden bu yana, çok çeşitli kullanım durumlarına sahip binlerce alternatif kripto para birimi (veya altcoin) ortaya çıktı. Bazıları kendilerini bir para birimi olarak kurmaya çalışırken, diğerleri Ethereum gibi akıllı sözleşme platformlarını beslemeyi hedefliyor.

WINk (WIN); aylık grafikte yüzde 939, iki haftalık grafikte yüzde 438, haftalık grafikte ise yüzde 502 oranında değer kazandı. Gün içinde yüzde 24 kazanç elde eden WIN, 5 Nisan’da 0,00245 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

WIN, 1.6 milyar dolarlık piyasa değeriyle 72. sırada konumlanıyor. Tokenın günlük ticaret hacmi ise 2.4 milyar dolar seviyesinde.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
ahmet .K
10 Haziran 2021, 12:24 tarihinde yazildi

hedef 2022 ağustos ayını bekleyin çok güçlü şekilde tahminen 0,40 cent seviyelerine ulaşacak.sabreden kazanacak.Ytd. NOT ALIN BİR YERE….

  • Cevapla
  • 0