WhatsApp’ta sesli arama özelliğine yeni arayüz!

Ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sesli aramalarla alakalı yeni bir arayüz için çalışmalar başlattı.
Takip et
WhatsApp’ta sesli arama özelliğine yeni arayüz!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın göze hitap edecek bir yenilik için kollarını sıvadığı gün yüzüne çıktı. Elde edilen bilgilere göre Meta çatısı altındaki WhatsApp, şuanda sesli aramalar için yeni bir arayüz üstünde çalışıyor.

WhatsApp, Android, iOS, Web ve masaüstü kullanıcılarına yeni nitelikler sunma konusunda çalışmalarını sürdürüyor. WhatsApp’ın geliştirme aşamasında olan birçok özelliğini ise daha önce çeşitli haberlerde gündeme getirmiştik. Şuanda ise WhatsApp’ın geliştirme aşamasında olan yeni bir özelliği, esasında yeniliği gün yüzüne çıktı. Görünüşe göre bu yenilik, WhatsApp’tan sesli arama yapanları yakından ilgilendiriyor.

BÜYÜK DEĞİŞİKLİK

WABetaInfo’nun aktardığına göre, WhatsApp artık sesli arama yaptığınızda karşınıza çıkacak tekrardan tasarlanmış bir arayüz üstünde çalışıyor. Böylece WhatsApp sesli arama arayüzünü daha kompakt ve modern bir tasarıma kavuşturacak. Özellikle sesli grup aramaları yaparken yeni arayüz göze hoş görünecek.

WHATSAPP SESLİ ARAMA ARAYÜZÜ

Yukarıdaki ekran görüntüsünde ise WhatsApp’ın sesli arama arayüzünün öncesi (solda) ve tekrardan tasarlanan hali mevcut.

WhatsApp’ın yeni sesli arama arayüzü henüz kararlı olarak kullanıcılara sunulmuş değil. Bazı WhatsApp beta kullanıcıları bu arayüzü deneyimleyebiliyorlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.