WhatsApp’da Son Görülme Özelliği Kaldırıldı Mı?

WhatsApp’ta yaşanan teknik bir arıza sebebiyle, bazı kullanıcıların son görülme tarihi kapandı. Sıkıntının fark edilmesi sonucu WhatsApp gündem oldu.

WhatsApp’ın son güncellemesi ile önemli bir değişiklik yapacağı ve son görülme özelliğini kaldırılacağı Twitter’da en fazla konuşulan meseleler arasına girdi. WhatsApp’ta son görülme özelliğinin kaldırılacağı yalnızca dedikodu gibi duruyor. Çünkü; hem WhatsApp’tan bu mesele hakkında resmi bir açıklama gelmedi, hem de sızıntı haberleri ile ünlü teknoloji bloggerları bu hususta herhangi bir yorum yapmadı.

TEKNİK BİR SORUN YAŞANDI

WhatsApp’ta dün meydana gelen bir teknik problem sebebiyle kullanıcıların gizlilik ayarı farkında olmaksızın değiştiği düşünülüyor. Gizlilik ayarlarının son görülme bölümünde kullanıcılar “Herkes”, “Kişilerim” ve “Hiç kimse” seçeneklerinden birini seçiyor.

Dün yaşanıldığı tahmin edilen teknik problem sebebiyle bazı kullanıcılarını gizlilik ayarlarında bu kısım değişmiş olabilir. Meselenin sosyal medyada bu derece gündem olmasının nedeni de muhtemelen meydana gelen teknik problem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı