Whatsapp’a Parmak İzi Kilidi Geliyor

Whatsapp, sonunda parmak izi kilidini getireceğini açıkladı. Özellik bölgelere göre sırayla getirilecek. Türkiye’ye ise ne zaman geleceği henüz kesinleşmedi.

Whatsapp’a Parmak İzi Kilidi Geliyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hem dünyanın hem de Türkiye’nin en çok kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp’a, uzun zamandır kullanıcıların yoğun istekte bulunduğu parmak izi güvenliği getiriliyor.

Whatsapp’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı parmak izi kilit sistemi en sonunda kullanıcılarla buluşuyor. Whatsapp’a eklenen bu özellik sayesinde, kullanıcılar isterlerse uygulamaya sadece parmak izlerini okuttukları zaman giriş yapabilecekler. Bu da günlük hayatta kullanıcıların güvenliğini oldukça arttıracak.

Whatsapp’a Parmak İzi Kilidi Geliyor

BAŞKA ÖZELLİKLER DE VAR

Öte yandan Whatsapp’a gelecek yeni güncellemenin içerisinde başka özellikler de bulunuyor. Ses kayıtlarının otomatik olarak oynatılabilmesi özelliği de yakın zaman kullanıcılarla buluşacak. Ayrıca Whatsapp içerisine bir Facebook bağlantısı ve sık iletilen mesajlar etiketi de eklenecek. Çok fazla iletilen mesajları kullanıcılar, mesaja eklenen bu etiket sayesinde anlayabilecekler.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.