WhatsApp, görüntülü ve sesli konuşmayı masaüstü web uygulamasına taşıdı!

WhatsApp Web'e yeni görüntülü konuşma özelliği geldi. Her geçen gün yeni bir özellik ile karşımıza çıkan WhatsApp şimdide masaüstü web uygulamasında önemli bir adım attı. Artık WhatsApp'ın web uygulamasını kullanan kişiler görüntülü ve sesli görüşme yapabilecek.
Takip et
WhatsApp, görüntülü ve sesli konuşmayı masaüstü web uygulamasına taşıdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gelişen teknolojik gelişmeleri izleyen yeni nesil app uygulamaları ve gelen güncellemeler ile eklenen özellikler sayesinde uzakları yakın etmek kolaylaştı. Cep telefonlarına indirilen WhatsApp uygulaması ile mesafe fark etmeksizin karşınızdaki kişi ile wifi aracılığıyla ücretsiz sesli ve görüntülü konuşma yapabiliyorken son zamanlarda gelen güncelleme sayesinde bu görüntülü konuşmalar 4 kişiye varan grup konuşmaları şeklinde de yapılır hale geldi.

WhatsApp, görüntülü ve sesli konuşmayı masaüstü web uygulamasına taşıdı!

Eğer sevdiklerinizi küçük ekranlarda görmek sizleri tatmin etmiyorsa bu görüntülü konuşmalarınızı büyük ekranlara taşımak isteyebilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden Web WhatsApp uygulamasına erişim sağlayarak sohbetlerinize devam edebilirsiniz. Peki görüntülü konuşmaları Web WhatsApp üzerinden yapabilmek mümkün mü?

WhatsApp uygulamasını bilgisayarınız üzerinden kullanmak için öncelikle bilgisayarınızın tarayıcısından Web WhatsApp erişiminizi sağlamanız gerekmektedir. Bunun için ise https://web.whatsapp.com/ adresine giderek buradaki basit adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Erişim sağladıktan sonra senkronizasyonu sağlayıp telefon ve bilgisayar üzerinden kullanımınıza devam edebilirsiniz. WhatsApp uygulamasının ses kaydı, fotoğraf, video, içerik paylaşımı gibi birçok özelliğini Web WhatsApp üzerinden de kullanabilirsiniz fakat görüntülü konuşma özelliği henüz Web WhatsApp üzerinden kullanılamıyor.

WhatsApp, görüntülü ve sesli konuşmayı masaüstü web uygulamasına taşıdı!

Çok kısa bir süre sonra bu özelliği de Web WhatsApp üzerinden kullanabilecek duruma gelebiliriz. Gelişen teknolojiye paralel olarak telefon uygulamaları üzerinde yapılan yenilikler ile eklenen özellikler hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Çok fazla güncelleme alan bir app olan WhatsApp güncellemelerini Web WhatsApp ile senkronize şekilde ilerletmeye çalışıyor. Durum böyle olunca da sevdiklerimiz ile görüntülü sohbetlerimizi Web WhatsApp üzerinden bilgisayar ekranları aracılığı ile yapmamız yakın zamanda gerçekleşebilecek beklentisindeyiz diyebiliriz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.