WhatsApp, Eski Model Telefonları Terkediyor!

WhatApp'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, Android 2.3.7 ve iOS 8 işletim sistemine sahip olan telefonlarda hizmetin kesileceği açıklandı.
WhatsApp, Eski Model Telefonları Terkediyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

WhatsApp’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, 1 Şubat 2020 tarihinden itibaren eski telefonlarda WhatsApp’ın hizmeti kesilecek. Ayrıca, Windows Phone işletim sistemlerinde de benzer şekilde WhatsApp kullanılamayacak.

WhatsApp’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, “Eski işletim sistemlerine sahip olan telefonlar için güncelleme getirmeyi durduğumuz için, birtakım özelliklerin kullanılamaması her an söz konusu olabilir” ifadeleri kullanıldı. Ayrıca, 31 Aralık 2019 tarihinden itibaren WhatsApp’ın Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlarda da hizmet vermeyi durduracağı aktarıldı.

TARİHLERİ AÇIKLANDI

1 Şubat 2020 tarihinden itibaren Android 2.3.7 ve iOS 8 iletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda WhatsApp kullanılamayacak. Öte yandan, yılbaşından itibaren Windows Phone işletim sistemlerinde de WhatsApp çalışmayacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.